FOTO: Një veturë me targa të Shkupit ka përfunduar në detin Egje në Halkidiki

Foto: Grcka info / Facebook

Një veturë që pretendohet se kishte targa të Shkupit, sot ka rënë në det në afërsi të Nea Kalikratia në Halkidiki, bëhet e ditur në rrjetet sociale.

Fotot shpërndahen nga makina, e cila fatmirësisht ka qenë bosh dhe nga aksidenti nuk ka të lënduar.

Përshëndetje, dëshirojmë të tërheqim vëmendjen e ndjekësve tanë për parkimin në kodra. Ngrini frenën e parkimit patjetër dhe makina është gjithmonë në marshin. Fatkeqësisht një aksident ka ndodhur në Nea Kalikratia ditën e sotme, ku një makinë e parkuar ka rënë në det. Fatmirësisht në makinë nuk ndodhej askush. Turistët janë nga Maqedonia, me targa të Shkupit”, thuhet në njoftim njoftimi në faqen rajonale në Facebook “Grcka info”.

Video e ditës