FOTO | Kur Ilina kthehet: Igor thotë se po luan me të!

Foto: Printscreen / Instagram

Igor po e pret atë, dhe Ilina nuk do të vijë kurrë nga Ekuadori, ku së bashku me një ekspeditë ajo më parë u ngjit në një nga vullkanet më të lartë aktivë në botë, Cotopaxi.

Një muaj më parë, Ilina Arsova u ngjit në majën e Arista Santa Barbara, e cila është 5790 metra. Kjo është një nga më të lartat dhe më të vështirat për t'u pushtuar në Amerikën e Jugut dhe lajmin e ka bërë të ditur partneri i saj Igor Dzambazov i cili në postimin e tij ka shkruar "Të dua, super-gruaja ime".


Besojmë se Arsova shijon çdo aventurë, por Igori bëhet i padurueshëm dhe madje është ankuar publikisht përmes profilit të tij në Instagram.


- Dhe çfarë thoni, do të ktheheni së shpejti? Apo po tallesh me mua?, është në përshkrimin e postimit të Dzambazov në të cilin Ilina та

Por çfarë u përgjigj Ilina për këtë…

Lexoni tekstin e plotë KETU.
Burimi: Espresso.mk