FOTO | Khloe Kardashian tregoi fytyrën pas operacionit: Kisha kancer në lëkurë

Foto: Instagram/Khloe Kardashian

Ylli i realitetit Chloe Kardashian Tregoi publikisht se si dukej pas operacionit të melanomës së lëkurës, pasi ndau me publikun e gjerë lajmin se kishte kancer të lëkurës.

“Për ata që nuk e dinë, unë kisha kancer të lëkurës së fytyrës. Engjëlli im, Dr. Garth Fisher është ai që i besova operacionin për heqjen e tumorit. Ai ishte i mahnitshëm. Ai jo vetëm që ma hoqi tumorin dhe u sigurua që ta mposhtja plotësisht kancerin, por gjithashtu më la me shenja minimale në fytyrë. Garth, faleminderit. Ti e di që të adhuroj”, ka shkruar ajo në Instagramin e saj.

Foto: Instagram/Khloe Kardashian

Ylli i reality ka postuar disa foto, dhe në njërën ka treguar fytyrën e saj menjëherë pas operacionit, me qepje në faqe. Në foto të tjera ajo ka treguar se si dukej depresioni që ka pasur pas operacionit dhe po ashtu ka treguar se do ta mbushë me filler.

“Kam pritur për më shumë se nëntë muaj për ta bërë këtë. “Durimi është gjithçka, dhe sigurisht, ne duhej të sigurohenim mjekësisht se gjithçka ishte e sigurt”, shkroi ajo.

 

Ajo gjithashtu shtoi se shtimi i fillerit në faqet e saj do të jetë diçka që do të duhet të bëjë gjithmonë.

“Dukem e çmendur në këto foto, por jam e lumtur që fytyra ime dalëngadalë po kthehet në normalitet”, ka shkruar ajo krahas një fotoje të saj pas raundit të parë të mbushjeve.

Ajo iu drejtua ndjekësve të saj dhe i këshilloi të shkonin te mjeku për një ekzaminim të lëkurës.

Khloe zbuloi për herë të parë se kishte tumorin në tetor 2022, pasi një foto e saj e veshur me një copë në faqe u publikua në media.

FOTO | Khloe Kardashian: Kam bërë një operacion urgjent për të hequr një tumor malinj nga fytyra ime

I dashur lexues,

Qasja jonë në përmbajtjen e internetit është falas, sepse ne besojmë në barazinë në informacion, pavarësisht nëse dikush mund të paguajë apo jo. Prandaj, për të vazhduar punën tonë, kërkojmë mbështetjen e komunitetit tonë të lexuesve duke e mbështetur financiarisht Shtypin e Lirë. Bëhuni anëtar i Sloboden Pechat për të ndihmuar objektet që do të na mundësojnë të ofrojmë informacion afatgjatë dhe cilësor dhe Së bashku të sigurojmë një zë të lirë dhe të pavarur që do të jetë GJITHMONË NË ANËN E POPULLIT.

MBËSHTETNI NJË SHTYP TË LIRË.
ME SHUME FILLESTARE 60 DENARË

Video e ditës