FOTO | Kim Kardashian ka kopjuar Lepa Brenna, ja si ka reaguar këngëtarja për këtë

Foto: Printscreen / Instagram / YouTube

Ylli i famshëm dhe ylli i realitetit Kim Kardashian ka postuar foto të saj duke u “pështyrë” E bukur Brena.

Kim Kardashian ka paralajmëruar një linjë të re rroba banje të stilit të viteve tetëdhjetë dhe në videon dhe serinë e fundit të fotove, ajo duket pothuajse identike me Lepa Brenna 40 vite më parë.

Foto: Printscreen / Instagram

Starleta e famshme ka paralajmëruar ekskluzivisht një seri të rrobave të reja të banjës në frymën e viteve tetëdhjetë, me stil identik që kishte veshur Brenna 40 vite më parë.


Përkatësisht, Kim ka pozuar me kostume banjoje, ndërsa për shkak të parukës dhe grimit bjonde, shumë ballkanas e kujtuan Lepa Brenën e viteve shtatëdhjetë të shekullit të kaluar.

Këto modele retro të kujtojnë jashtëzakonisht ato që Lepa Brena ka veshur në fillimet e karrierës së saj, sidomos nga koha kur këngëtarja ishte në grupin “Slatki Greh” apo në videoklipin e këngës “Mile voli disco”.

Gjithashtu, Kim mban rimelin blu, si Brenna në vitet tetëdhjetë.

Koleksioni quhet SKIMS Metallic Swim dhe duhet të dalë në shitje nga 6 korriku.

Foto: Ekrani i printimeve / YouTube

"Shumë interesante. Është e vështirë të jesh origjinal këto ditë. Çfarëdo që po shfaqet tashmë është parë, qoftë moda, personazhet e showbizit… Ajo që u krijua nga vitet 60-90 janë gjëra epokale. Vetëm teknologjia mund të na befasojë akoma, gjithçka tjetër tashmë është parë, por më vjen mirë që Kim ende e di se çfarë është e mirë”, tha Lepa Brena për mediat serbe.

Lepa Brena sinqerisht: Asnjë martesë nuk është ideale, ndaj nuk ishte as e imja. Ne jetojmë ende në Ballkan…

FOTO | Miley Cyrus "pështyi" Lepa Brena: A duken si ju?

FOTO | Miley Cyrus të “vjedhi” sërish stilimin, Twitter i tha: Miley, ti mund t'i çosh ujë Brenës!

Video e ditës