FOTO | Kate Hudson ka pozuar topless: Të gjithë po flasin për reagimin e vëllait të saj

Kate Hudson dhe vëllai i saj Oliver / Foto: Printscreen/Instagram/EPA-EFE

Aktorja e Hollivudit Kate Hudson është ndër të paktat që nuk poston foto nudo, ndaj postimi i saj i fundit ka befasuar dhe tronditur shumë, sidomos vëllain e saj të madh, Oliverin.

“Dielli është jashtë”, është përshkrimi i fotos së fundit të aktores Kate Hudson, e cila u shfaq në internet dhe mblodhi shpejt pëlqime të shumta, duke habitur shumë.

Gjegjësisht, në foto, aktorja e njohur 43-vjeçare është duke pozuar topless, gjoksin e mbulojnë flokët e gjatë biondë, ndërsa në dorë mban një gotë. Kate ka shumë për të mburrur, ndaj edicioni i saj i mëngjesit u prit me lëvdata.

 

Shiko këtë post në Instagram

 

Një postim i shpërndarë nga Kate Hudson (@katehudson)

Një gjë e tillë nuk është e pazakontë për shumë zonja të famshme, por ne nuk jemi mësuar me lëvizje të tilla nga bukuroshja e famshme hollivudiane.

Ndërsa lëvizja gëzoi fansat dhe bashkëpunëtorët e saj të shumtë, ajo gjithashtu tronditi mjaft vëllanë e madh të Hudson, Oliver.

Reagimi i tij përbëhej nga një koment poshtë fotos – “jo”, dhe kjo i thotë të gjitha. Ndryshe, 45-vjeçari Oliver dhe Kate, e cila është dy vjet më e re, janë jashtëzakonisht të afërt dhe së bashku kalojnë situata të shumta jetësore. Ata zakonisht i kalojnë pushimet e tyre vjetore së bashku me fëmijët e tyre.

Video e ditës