FOTO | Camila Morone “kapur” në plazh: E dashura e DiCaprios është një bukuroshe natyrale

Leonardo DiCaprio, Camilla Morone
Leonardo DiCaprio dhe Camilla Morone / Foto: EPA-EFE

Modeli Camilla Morone Së fundmi është parë nga paparacët vigjilentë në plazhin e Malibu, dhe kjo bukuroshe ka parakaluar në plazh me bikini të vogla të bardha dhe me një ngjyrë të re flokësh - portokalli, e cila është një ndryshim vërtet i madh, duke pasur parasysh që e kemi njohur si brune. për vite.

Camilla Morone
Camila Morrone / Foto: Profimedia

Camila, e cila është padyshim një nga femrat e pakta natyrale në botën e shoëbizit, mburrej me barkun e sheshtë dhe dekoltenë e bukur e joshëse, por edhe ka treguar se ka celulit pa problem – dhe kjo nuk e bën më pak seksi.

 

Shiko këtë post në Instagram

 

Një postim i shpërndarë nga @celebritypictures22

Ndryshe, kjo është një nga situatat e rralla kur paparacët kanë arritur të kapin një vajzë të bukur 25-vjeçare me bikini. Kujtojmë, Camila njihet më shumë për publikun si vajza që arriti ta “zbusë”. Leonardo di Caprio, njeriu që konsiderohej joshësi më i madh i Hollivudit. Është interesante se aktori në fakt nuk ka dalë kurrë me një vajzë më të madhe se 25 vjet, madje ky informacion është bërë një shaka inerte në Hollivud – përmendi ai gjithashtu. Amy Schumer në Oscars këtë vit.

Ata filluan të takoheshin në vitin 2017, kur modelja ishte vetëm 19 vjeç, dhe 22 vjet më vonë, Leonardo tashmë festoi ditëlindjen e tij të 41-të! Por njohja e tyre shkon edhe më tej në të kaluarën – domethënë, Camila dhe Leonardo e njihnin njëri-tjetrin kur ajo ishte vajzë e vogël, sepse aktori ishte mik me njerkun e saj. Al Pacino.

 

Shiko këtë post në Instagram

 

Një postim i shpërndarë nga Legends Inc. (@legends.inc)

E ndërsa në fillim të lidhjes së tyre mund të shiheshin bashkë në pushime ekzotike dhe festa të çmendura, sa më serioze bëhej lidhja e tyre aq më pak shfaqeshin bashkë në publik. Por pavarësisht kësaj, dashuria e Camilës dhe Leonardos u bë gjithnjë e më e fortë dhe në dhjetor 2020, çifti filloi të jetonte së bashku.

Video e ditës