FOTO | Jelena Karleushaa “bubulloi” në skenë: E marr Dubain!

Jelena Karleuшаa / Instagram
Jelena Karleuшаa / Instagram

Mbretëresha serbe në skenën popullore, Jelena Karleuшаa, ka pasur një performancë në Dubai dje dhe ka “ndezur” ajrin tashmë të nxehtë atje. Në stilin e një zonje karnavaliste braziliane, Jelena ishte një spektakël në skenë dhe nuk hezitoi të shpërndante foto nga eventi.

Këngëtarja ka shkuar në Dubai me familjen e saj me rastin e ditëlindjes së bashkëshortit të saj Dusko Tosic, me të cilin aktualisht po kalojnë “butuna” në martesë, por që padyshim që Jelena nuk heziton të bëjë atë që dëshiron.

Në llogarinë e saj në Instagram, ajo ka shpërndarë një video nga prova para performancës, ku me një fustan të gjatë bardh e zi këndon në një jaht.

E më pas ka nderuar ndjekësit dhe fansat e tij me foto marramendëse nga eventi ku ka shkruar

"Unë marr përsipër Dubain"

Në stilin e saj, me pupla në kokë, një kostum rozë intensive dhe seksi nga të gjitha anët, këngëtarja la mbresa si gjithmonë. Me taka argjendi elektrike dhe tufa në mëngë, Jelena i “zhvendosi” të pranishmit në publik.

Video e ditës