FOTO | Nuk ka shpëtim për ta: Ben Affleck dhe Jennifer Lopez "kapen" në vilën e përbashkët, fytyrat e tyre të errëta i thonë të gjitha

Ben Affleck dhe Jennifer Lopez / Foto: EPA-EFE/ETTORE FERRARI

Çifti i famshëm Ben Affleck и Jennifer Lopez, pasi kaluan disa orë së bashku në rezidencën e tyre prej 60 milionë dollarësh, për të cilën është raportuar vazhdimisht në media ditët e fundit, vazhduan të rrinë në shtëpinë e Affleck në Brentwood, të cilën ai e kishte me qira prej muajsh. Por ata nuk ishin vetëm, raporton ai "Faqja e Gjashtë".

Aty ishte edhe ish-gruaja e Affleck. Jennifer Garner. Nuk dihen më shumë detaje, por sipas raportimeve të mediave, Lopez ajo nuk mund ta shpëtojë më martesën me aktorin.

Foto: BACKGRID / Backgrid USA / Profimedia

“Xheni është përpjekur vërtet, por nuk mund të durojë më, nuk po përmirësohet, po përkeqësohet”, tha një burim për këngëtaren dhe aktoren, e cila së fundmi anuloi turneun e saj për t'u fokusuar tek familja.

Foto: BACKGRID / Backgrid USA / Profimedia

Lopez kalon kohë me fëmijët e saj me ish-bashkëshortin Marc Anthony, por edhe me fëmijët e Affleck me Garner. Ylli shpreson të kthehet në punë në turneun This is Me… Live.

“Ajo është e emocionuar që do të shkojë në turne vitin e ardhshëm kur jeta e saj personale të jetë në mes...”, shtoi burimi.

JLo me rregulla të çuditshme për punonjësit: "Ajo nuk i lë ta shikojnë në sy dhe sillet si një divë e llastuar"

I dashur lexues,

Qasja jonë në përmbajtjen e internetit është falas, sepse ne besojmë në barazinë në informacion, pavarësisht nëse dikush mund të paguajë apo jo. Prandaj, për të vazhduar punën tonë, kërkojmë mbështetjen e komunitetit tonë të lexuesve duke e mbështetur financiarisht Shtypin e Lirë. Bëhuni anëtar i Sloboden Pechat për të ndihmuar objektet që do të na mundësojnë të ofrojmë informacion afatgjatë dhe cilësor dhe Së bashku të sigurojmë një zë të lirë dhe të pavarur që do të jetë GJITHMONË NË ANËN E POPULLIT.

MBËSHTETNI NJË SHTYP TË LIRË.
ME SHUME FILLESTARE 60 DENARË

Video e ditës