FOTO | Një modele kroate ka treguar këpucët që mban prej 23 vitesh: Kam muaj që mbledh para

Foto: Printscreen / Instagram

Modelja kroate Korana Gvozdic ka treguar për ndjekësit e tij të shumtë në Instagram sandale të cilën ai tashmë e mban 23 vjet, dhe ajo i veshi ato në maturën e saj.

Në përshkrimin e fotove të publikuara, modelja ka thënë se këpucët e saj të preferuara i ka mbajtur në dollapin e saj për më shumë se dy dekada, ndërsa ka publikuar foto ku tregon se ende i mban ato.

Foto: Printscreen / Instagram

"Historia pas këpucëve." Google thotë se gjërat bëhen "të cilësisë së mirë" pas 20 vitesh. “I bleva këto sandale për maturën time gati 23 vjet më parë dhe sot e kësaj dite i konsideroj si disa nga këpucët më të rehatshme, më të preferuara dhe më të veçanta që kam pasur ndonjëherë”, ka shkruar ajo.

Foto: Printscreen / Instagram

"Unë kalova fjalë për fjalë muaj duke i parë ato në dritare (dhe të njëjtën sasi kohe duke kursyer para) dhe nuk më shkonte mendja që do t'i veshja ato për vite me rradhë. “Fendi” day-dance bën një takë metalike pothuajse identike për disa nga modelet e këpucëve të saj, që do të thotë se ne ende nuk jemi jashtë modës”, ka shtuar ajo dhe në një foto ka treguar se si është veshur për mbrëmjen e maturës.

Korana Gvozdić Foto: Printscreen/Instagram

Modeli me bashkëshorti Ivan Saric ai ka dy vjeçarin djali Oliver, dhe ajo bëri shaka se do të vishte të njëjtat këpucë për diplomimin e Oliverit.

 

 

I dashur lexues,

Qasja jonë në përmbajtjen e internetit është falas, sepse ne besojmë në barazinë në informacion, pavarësisht nëse dikush mund të paguajë apo jo. Prandaj, për të vazhduar punën tonë, kërkojmë mbështetjen e komunitetit tonë të lexuesve duke e mbështetur financiarisht Shtypin e Lirë. Bëhuni anëtar i Sloboden Pechat për të ndihmuar objektet që do të na mundësojnë të ofrojmë informacion afatgjatë dhe cilësor dhe Së bashku të sigurojmë një zë të lirë dhe të pavarur që do të jetë GJITHMONË NË ANËN E POPULLIT.

MBËSHTETNI NJË SHTYP TË LIRË.
ME SHUME FILLESTARE 60 DENARË

Video e ditës