FOTO | Gëzim i madh në familjen e Dragan Spasov Dacit: Kam edhe një vajzë!

Dragan Spasov Doc
Dragan Spasov Dac / Foto: Facebook

Aktor dhe muzikant Dragan Spasov Doc Së fundmi ka festuar 59-vjetorin e lindjes dhe në të njëjtën ditë aktori ka notuar në ujërat e martesës për herë të dytë. Pas një dekade dashurie dhe jete së bashku, aktori dhe partnerja e tij Vesna Terzievska u martua.

FOTO | Nga ditëlindja në martesë: Dragan Spasov Daci dhe e dashura e tij Vesna u martuan

Me atë rast, aktori organizoi një festë të vogël ditëlindjeje në një lokal të Shkupit. Dhe, që lumturia të ishte e dyfishtë, e dashura e tij Vesna i përgatiti një surprizë të pazakontë që ai definitivisht nuk e priste - një ofiqare që u martua zyrtarisht me ta.

Foto: Printscreen / Facebook

Fundjavën e kaluar Daci dha lajmin e gëzuar se një tjetër festë dasme është në horizont për familjen Spasovi. Djali i madh i aktorit, Jakovi është fejuar dhe me këtë rast Daci ka postuar në profilin e tij në Facebook, duke ndarë një pjesë të atmosferës së bukur familjare.

“Kam një vajzë tjetër, ajo është nusja ime Sofia! “Dashuri në sasi të pakufizuar”, ka shkruar aktori në përshkrimin e disa fotove.

Foto: Printscreen / Facebook

Nën njoftimin e tij këto ditë janë një ortek urimesh nga familja e tij e gjerë, miqtë, kolegët dhe fansat.

Video e ditës