FOTO | E rrëmbyen si fëmijë: Djali i Lepa Brenës theu izolimin disa vjeçar

Foto: Printscreen - Instagram

Stefan Zhivojinoviq mbahet mend nga publiku si djali i Brenës dhe Bobës, i cili ishte rrëmbyer nga shtëpia e familjes si fëmijë. Prindërit e tij kanë paguar dy milionë e gjysmë marka gjermane për ta rikthyer në jetë.

Djali i E bukur Brena и Boba Zhivojinoviç, Stefani vendosi disa vite më parë të izolohej nga publiku dhe të mos shfaqej më në media.


Edhe pse u fut në ujërat muzikore dhe u bë këngëtar, shumë shpejt vendosi të tërhiqej nga publiku dhe pothuajse askush nuk e kishte parë prej tre vitesh.


Staffan nuk u shfaq në tre vitet e fundit as në festa familjare, as në promovimet e nënës së tij dhe as kur këngëtari promovoi markën me geta.


Pas disa vitesh pasiviteti në rrjetet sociale, këtë herë Stefani ka shpërndarë një foto të tijën në Twitter duke shtuar një tërfil me tre fletë në përshkrim.


Duke qenë se ky simbol do të thotë surprizë, ide e re dhe plane të mëdha, fansat po pyesin se çfarë mund të pritet prej tij.

FOTO | Lepa Brena iu përgjigj kritikave për fustanin e Vitit të Ri

I dashur lexues,

Qasja jonë në përmbajtjen e internetit është falas, sepse ne besojmë në barazinë në informacion, pavarësisht nëse dikush mund të paguajë apo jo. Prandaj, për të vazhduar punën tonë, kërkojmë mbështetjen e komunitetit tonë të lexuesve duke e mbështetur financiarisht Shtypin e Lirë. Bëhuni anëtar i Sloboden Pechat për të ndihmuar objektet që do të na mundësojnë të ofrojmë informacion afatgjatë dhe cilësor dhe Së bashku të sigurojmë një zë të lirë dhe të pavarur që do të jetë GJITHMONË NË ANËN E POPULLIT.

MBËSHTETNI NJË SHTYP TË LIRË.
ME SHUME FILLESTARE 60 DENARË

Video e ditës