FOTO | 'Duke parë këtë film më bëri t'i dua përsëri hebrenjtë': Kanye West është rikthyer në Instagram

Foto: Profimedia

Kanye West bëri postimin e tij të parë në Instagram pas një pauze të gjatë. Reperi amerikan publikoi një poster për filmin "Macho and Nerd" (2012). Sipas tij, pasi e ka parë, “ai ra sërish në dashuri me hebrenjtë”.

Foto: Printscreen - Instagram

Ju publikoi një poster për filmin Macho and Nerd (2012). Sipas tij, pasi e ka parë, “ai ra sërish në dashuri me hebrenjtë”.

“Duke parë John Hill në 21 Jump Street më bëri të bie në dashuri me hebrenjtë përsëri. Askush nuk duhet ta kthejë zemërimin ndaj një apo dy njerëzve në urrejtje ndaj miliona njerëzve të pafajshëm. Asnjë i krishterë nuk mund të quhet antisemitik, duke pasur parasysh që Jezusi është hebre”, ka shkruar reperi.

Reperi veç e veç falënderoi aktorin kryesor John Hill.

 

Shiko këtë post në Instagram

 

Një postim i shpërndarë nga Ye (@kanyewest)

Në janar 2023, Kanye West u martua me ish-punonjësen e tij Bianca Censori. Vajza që duket si ish-bashkëshortja e reperit Kim Kardashian ka punuar në ekipin e markës “Yeezy”.

Rënia e Kanye West: Nga ikona e muzikës te njeriu, bota e ktheu shpinën

Adidas nuk di çfarë të bëjë me mijëra atlete me firmën e Kanye West

Kanye West po i kushton shtrenjtë Adidas-it, ky vit është një humbje e mundshme për herë të parë në tre dekada

VIDEO | Kanye West nën hetim për sulmin e dyshuar të një gruaje që bëri foton e tij

I dashur lexues,

Qasja jonë në përmbajtjen e internetit është falas, sepse ne besojmë në barazinë në informacion, pavarësisht nëse dikush mund të paguajë apo jo. Prandaj, për të vazhduar punën tonë, kërkojmë mbështetjen e komunitetit tonë të lexuesve duke e mbështetur financiarisht Shtypin e Lirë. Bëhuni anëtar i Sloboden Pechat për të ndihmuar objektet që do të na mundësojnë të ofrojmë informacion afatgjatë dhe cilësor dhe Së bashku të sigurojmë një zë të lirë dhe të pavarur që do të jetë GJITHMONË NË ANËN E POPULLIT.

MBËSHTETNI NJË SHTYP TË LIRË.
ME SHUME FILLESTARE 60 DENARË

Video e ditës