FOTO: Një futbollist i Nicës kërcënon të bëjë vetëvrasje

foto: EPA-EFE/CHRISTOPHE PETIT TESSON

Sipas informacioneve nga mediat në Franca, një futbollist në ligën e parë atje E bukur kërcënon me vetëvrasje. Siç raportojnë mediat, bëhet fjalë për Alexis Becca Becca (22), i cili ndodhet në urën e Manjanit, njëqind metra mbi tokë dhe kërcënon të kërcejë.

Sipas informacioneve jozyrtare, futbollisti ka shprehur dëshirën për të kryer vetëvrasje pas ndarjes me të dashurën.

Zjarrfikësit dhe policia ndodhen në terren, ndërsa siç raporton “RMC”, Nice ka dërguar një psikolog. Trajnimi dhe konferenca për shtyp u anuluan dhe gazetarëve iu kërkua të largoheshin nga qendra e trajnimit.

Beka Beka është 22 vjeç, luan si mesfushor i pasëm dhe në Nice mbërriti në verën e vitit 2022 nga Lokomotiv Moska në një transfertë prej 12 milionë eurosh.

Hapat e parë në futboll i hodhi në Caen.

I dashur lexues,

Qasja jonë në përmbajtjen e internetit është falas, sepse ne besojmë në barazinë në informacion, pavarësisht nëse dikush mund të paguajë apo jo. Prandaj, për të vazhduar punën tonë, kërkojmë mbështetjen e komunitetit tonë të lexuesve duke e mbështetur financiarisht Shtypin e Lirë. Bëhuni anëtar i Sloboden Pechat për të ndihmuar objektet që do të na mundësojnë të ofrojmë informacion afatgjatë dhe cilësor dhe Së bashku të sigurojmë një zë të lirë dhe të pavarur që do të jetë GJITHMONË NË ANËN E POPULLIT.

MBËSHTETNI NJË SHTYP TË LIRË.
ME SHUME FILLESTARE 60 DENARË

Video e ditës