FOTO | Anne Hathaway me një imazh të ri: Ndrysho ngjyrën e flokëve dhe dukej e panjohshme!

Ann Hathaway / Profimedia
Ann Hathaway / Profimedia

Aktorja e Hollivudit Ann Hathaway u “kap” nga paparacët me një ngjyrë të re flokësh, dhe u bë bjonde për shkak të nevojës për një dramë të re krimi ku ajo luante.

Hathaway njihet prej kohësh për flokët e saj të errët dhe të trashë, por tani ajo ka bërë një transformim të vërtetë. Për qëllimet e filmit “Elieen”, në të cilin luan rolin kryesor, aktorja i lyen flokët bionde platin dhe duket krejtësisht ndryshe nga mënyra se si jemi mësuar ta shohim.

SplashNews.com / Splash / Profimedia
Ann Hathaway / Profimedia
SplashNews.com / Splash / Profimedia

Komploti i librit "Elieen", i cili krahasohej me "Gone Girl", zhvillohet në fillim të viteve gjashtëdhjetë dhe përshkruan jetën e një gruaje të quajtur Eileen Dunlop, e cila punon si sekretare në një burg për djem.

Ndërsa balancon punën e saj të palodhur dhe kujdeset për babain e saj alkoolik, ajo "lehtëson ditët e saj të zymta me fantazitë e frikshme dhe ëndrrat për të ikur në një qytet të madh".

Hathaway luajti për herë të fundit në "The Witches" në 2019, me regji të Robert Zemeckis.

 

Shiko këtë post në Instagram

 

Një postim i shpërndarë nga Anne Hathaway (@annehathaway)

Video e ditës