FOTO | Eminem mori dhëndër: Fejohet vajza e reperit të njohur

Foto: Printscreen - Instagram

Vajza e eminem, Haley Jade Scott Mathers, ka tërhequr vëmendjen e publikut të gjerë që në fëmijërinë e hershme. Sot, vajza 27-vjeçare është një influencuese e famshme, profili i së cilës në Instagram ka më shumë se tre milionë ndjekës.

 

Shiko këtë post në Instagram

 

Një postim i shpërndarë nga Hailie Jade (@hailiejade)

Vajza e reperit të njohur fundjavën e kaluar mori një propozim martese nga partneri i saj prej shumë vitesh. Hailey ka bërë të ditur fejesën e saj duke postuar foto të propozimit në Instagram.

 

Shiko këtë post në Instagram

 

Një postim i shpërndarë nga Hailie Jade (@hailiejade)


Në foto, i dashuri i saj Evan McClintock ulet në një gju dhe shtron pyetjen fatale.


Influencuesja e re e ndau gëzimin me ndjekësit e saj. Haley dhe Evan kanë qenë së bashku për gjashtë vjet.

FOTO | Vajza e Eminem merr famën e babait: Haley e re e njohur në rrjetet sociale

I dashur lexues,

Qasja jonë në përmbajtjen e internetit është falas, sepse ne besojmë në barazinë në informacion, pavarësisht nëse dikush mund të paguajë apo jo. Prandaj, për të vazhduar punën tonë, kërkojmë mbështetjen e komunitetit tonë të lexuesve duke e mbështetur financiarisht Shtypin e Lirë. Bëhuni anëtar i Sloboden Pechat për të ndihmuar objektet që do të na mundësojnë të ofrojmë informacion afatgjatë dhe cilësor dhe Së bashku të sigurojmë një zë të lirë dhe të pavarur që do të jetë GJITHMONË NË ANËN E POPULLIT.

MBËSHTETNI NJË SHTYP TË LIRË.
ME SHUME FILLESTARE 60 DENARË

Video e ditës