FOTO | Emmanuel dhe Brigitte Macron në pushimet verore: Presidenti francez tregoi muskujt e tij

Foto: Instagram

Presidenti francez Emmanuel Macron me gruan e tij Brigitte ata po pushojnë nga viti i ngarkuar pas tyre, në të cilin u zhvilluan edhe zgjedhjet presidenciale, ndaj pak ditë më parë ata "u arratisën" nga zhurma e qytetit në një ishull në rivierën franceze ku praktikisht nuk ka asgjë tjetër përveç kalasë mesjetare. - Brégançon, ku qëndrojnë.

 


E ndërsa presidenti francez dhe zonja e parë po shijojnë pushimet, paparacët bënë përpjekje për të marrë foto ekskluzive dhe duke gjykuar nga postimet në rrjetet sociale, torturat dhe mundi dhanë rezultat.

 

Shiko këtë post në Instagram

 

Një postim i shpërndarë nga @e.macron.2022

Sipas fotove shihet se Macron është një djalosh i vërtetë sportiv dhe kënaqet me baticat e verës. Në fakt, Macron drejton një festë aktive, dhe Brigitte më pasive.

 

Shiko këtë post në Instagram

 

Një postim i shpërndarë nga Em soutien ♡ (@emsoutien)

Macron është “kapur” në momente relaksi, teksa udhëtonte me kanoe dhe skuter, por edhe teksa bënte banjë dielli në një karrige të palosshme në plazh.

 

Shiko këtë post në Instagram

 

Një postim i shpërndarë nga Em soutien ♡ (@emsoutien)

Dashuria e Emanuel dhe Brigitte Macron: Pavarësisht kritikave, ata morën një mandat të dytë në një martesë të lumtur

Brigitte Macron shkëlqen natën e zgjedhjeve: zonja e parë e Francës sërish me një stil mbresëlënës

Video e ditës