FOTO | Jennifer Lopez me një trend të ri për vitin 2022: Fund xhins të gjatë për një pamje efektive

Jennifer Lopez

Ylli i popit Jennifer Lopez është një pararojë e tendencave të modës dhe kështu është në fillim të vitit të ri 2022. Këngëtarja dhe aktorja latine ka bërë një shëtitje në një pjesë shumë interesante të modës që lë të kuptohet për një pranverë interesante, retro.

Në vend të fundeve të shkurtra, hiti me të cilin Jay Lo “pushtoi” rrugët si të ishte pasarelë janë fundet e gjata xhins.

 

Shiko këtë post në Instagram

 

Një postim i shpërndarë nga ❄️ (@jlodiary)

Ajo kishte veshur një version xhins të gjatë të versionit mini të shkurtër në një shëtitje me vajzën e saj Emin. Ndërsa llojet e shkurtra të këtyre veshjeve janë një trend i përjetshëm, parashikohet që edhe në sezonin e ardhshëm të mbizotërojnë modelet e gjata.

 

Shiko këtë post në Instagram

 

Një postim i shpërndarë nga ❄️ (@jlodiary)

Ai ka kombinuar edhe versionin maxi të këtij fundi me një T-shirt me prerje të shkurtër në kombinim me një çantë Chanel dhe çizme kauboj.

Epo, le të presim pranverën sa më shpejt me një shprehje të tillë mode.

Video e ditës