FOTO | Jennifer Aniston po plaket si vera: Aktorja po shijon pushimet verore

Foto: Printscreen - Instagram

Aktorja e famshme Jennifer Aniston postoi foto të bukura nga pushimet e saj dhe fansat menjëherë e lanë me komente pozitive për pamjen e saj natyrale dhe rinore.

Foto: Printscreen - Instagram

Gjegjësisht, aktorja ka pozuar në plazh, pa asnjë grim, dhe ka treguar figurën e saj të skalitur me rroba banje dy pjesë.

Foto: Printscreen - Instagram

Aktorja ka publikuar një sërë fotosh nga pushimet verore ku po shijonte me miqtë e saj, ndërsa për pamjen e saj ka marrë vetëm komplimente.

Foto: Printscreen - Instagram
Foto: Printscreen - Instagram

Jennifer i mahniti të gjithë, si me një figurë sfiduese ashtu edhe me bukurinë natyrale dhe shumë e lavdëruan sepse ndryshe nga shumë kolege të saj, ajo nuk e ka problem të fotografohet pa grim.

Foto: Printscreen - Instagram
Video e ditës