FOTO | Xhaferi ka marrë një portret të kryeministrit

Talat Jaffery Foto: Facebook Jaffery

Kryeministri teknik Talat Xhaferi është mburrur në Facebook se në Qeveri bie në sy portreti i tij si kryeministër i Qeverisë Teknike, i cili në fundjavën e ardhshme pritet të zëvendësohet nga qeveria e re e udhëhequr nga Hristjan Mickoski.

Xhaferi Foto: Facebook Xhaferi

Portreti i Xhaferit është pikturuar nga artisti Edmond Drummy.

-Faleminderit Edmond Drummy për pikturën mjeshtërore të portretit tim të kryeministrit. Ju uroj suksese të mëtejshme në rrugëtimin tuaj artistik! – ka shkruar Xhaferi në Facebook.

Xhaferi Foto: Facebook Xhaferi

 

I dashur lexues,

Qasja jonë në përmbajtjen e internetit është falas, sepse ne besojmë në barazinë në informacion, pavarësisht nëse dikush mund të paguajë apo jo. Prandaj, për të vazhduar punën tonë, kërkojmë mbështetjen e komunitetit tonë të lexuesve duke e mbështetur financiarisht Shtypin e Lirë. Bëhuni anëtar i Sloboden Pechat për të ndihmuar objektet që do të na mundësojnë të ofrojmë informacion afatgjatë dhe cilësor dhe Së bashku të sigurojmë një zë të lirë dhe të pavarur që do të jetë GJITHMONË NË ANËN E POPULLIT.

MBËSHTETNI NJË SHTYP TË LIRË.
ME SHUME FILLESTARE 60 DENARË

Video e ditës