FOTO | Dikaprio “kapur” me të dashurën e re: A është më e re se 25 vjeç?

Leonardo DiCaprio
Leonardo DiCaprio / Foto: Profimedia

Aktori amerikan Leonardo DiCaprio së fundmi është fotografuar në shoqërinë e një të dashure të re, emri i së cilës ende nuk dihet.

Leonardo DiCaprio së fundmi ka marrë pjesë në festën private të modeles Ebony Riley në Los Angeles, dhe ai shoqërohej nga një vajzë misterioze, emri i së cilës është ende i panjohur për publikun e gjerë.

Çfarë ka ndodhur me të dashurën dhe aktoren e mëparshme Victoria Lamas – askush nuk e di, por fotoreporterët gjithsesi arritën ta fotografonin bukuroshen e re.


Emri i vajzës nuk është temë e nxehtë në rrjetet sociale, por mosha e saj. Aktori ka arritur gjithmonë të tërheqë vëmendjen e publikut me lidhjet e tij dhe e ka gjetur veten në shumë faqe të para. Së fundmi në Twitter është publikuar një listë – me cilën vajzë ishte dhe sa vjeç ishin vajzat atëherë dhe sa vite pas ndarjes.

Pas përfundimit të lidhjes së tij të fundit të gjatë me Camilla Morone, aktori u bë kryefjala e rrjeteve sociale teksa u nda me modelen pasi ajo festoi ditëlindjen e saj të 25-të. Marrëdhëniet e dashurisë së Leonardos deri tani janë kryesisht me vajza që janë më të reja se 25 vjeç.

FOTO | Camila Morone “kapur” në plazh: E dashura e DiCaprios është një bukuroshe natyrale

I dashur lexues,

Qasja jonë në përmbajtjen e internetit është falas, sepse ne besojmë në barazinë në informacion, pavarësisht nëse dikush mund të paguajë apo jo. Prandaj, për të vazhduar punën tonë, kërkojmë mbështetjen e komunitetit tonë të lexuesve duke e mbështetur financiarisht Shtypin e Lirë. Bëhuni anëtar i Sloboden Pechat për të ndihmuar objektet që do të na mundësojnë të ofrojmë informacion afatgjatë dhe cilësor dhe Së bashku të sigurojmë një zë të lirë dhe të pavarur që do të jetë GJITHMONË NË ANËN E POPULLIT.

MBËSHTETNI NJË SHTYP TË LIRË.
ME SHUME FILLESTARE 60 DENARË

Video e ditës