FOTO | Danijela Dimitrovska shijon Budvën: modelja tregoi trupin e saj të skalitur me kostum banje

Foto: Instagram/Danijela Dimitrovska

Danijela Dimitrovska (36) konsiderohet si një nga femrat më të bukura serbe, modele që dikur ka qenë fytyra e shtëpive të modës “Armani”, “Louis Vuitton” dhe “Yves Saint Laurent”.

Dimitrovska, e cila është ish-bashkëshortja e prezantuesit Ognjen Amidzic (47), aktualisht është në media për shkak të lidhjes së re të dashurisë me futbollistin Yevrem Kosniç (30).

Dëshmi se modelja edhe sot e kësaj dite bën psherëtima janë fotot e saj më të fundit nga Budva, ku ajo kalon verën me të dashurin e saj të ri. Gjegjësisht, ajo u zhvesh me rroba banje dhe tregoi se është në formë të shkëlqyer, diçka që i detyrohet stërvitjeve të rregullta dhe dietës së shëndetshme.

“Dukesh e mrekullueshme”, “Kjo grua duket sikur është 18 vjeçe”, “Brutal”, lexojnë komentet në Instagram.

Foto: Instagram/Danijela Dimitrovska
Foto: Instagram/Danijela Dimitrovska

I dashur lexues,

Qasja jonë në përmbajtjen e internetit është falas, sepse ne besojmë në barazinë në informacion, pavarësisht nëse dikush mund të paguajë apo jo. Prandaj, për të vazhduar punën tonë, kërkojmë mbështetjen e komunitetit tonë të lexuesve duke e mbështetur financiarisht Shtypin e Lirë. Bëhuni anëtar i Sloboden Pechat për të ndihmuar objektet që do të na mundësojnë të ofrojmë informacion afatgjatë dhe cilësor dhe Së bashku të sigurojmë një zë të lirë dhe të pavarur që do të jetë GJITHMONË NË ANËN E POPULLIT.

MBËSHTETNI NJË SHTYP TË LIRË.
ME SHUME FILLESTARE 60 DENARË

Video e ditës