FOTO | Damiano David i çmendi fansat: Italiani si i lindur nga një nënë

Damiano David
Foto: Printscreen / Instagram

Këngëtari i diskutueshëm italian Damiano David, i cili i çmendi adhuruesit e tij në të gjithë botën pasi fitoi garën e këngës Eurovision me grupin "Måneskin", vazhdimisht po shtyn kufijtë e pritjeve të tyre.

Gjegjësisht, tani ai "hodhi" përsëri në ekstazë fansat e tij pasi ndau një fotografi në të cilën pozon krejtësisht lakuriq, duke fshehur pjesët e tij intime me një basketboll.


Fotografia u postua në Instagramin zyrtar - profili i frontmanit të grupit, dhe në një kohë të shkurtër mblodhi më shumë se 1,400,000 "pëlqime" dhe një sërë komentesh.

"Papritur u interesova për sportin", "Dua të jem topi yt", "Hot", ishin vetëm disa nga komentet e shumta të fansave që "çmendeshin" pas Damianos pas publikimit të këtyre fotove.

Video e ditës