FOTO | Britney Spears u pajtua me nënën e saj pas 14 vitesh: Këngëtarja zbuloi detajet e takimit

Britney Spears
Foto: Printscreen / Instagram / YouTube

Princesha e popit Britney Spears prej vitesh është në marrëdhënie të këqija me prindërit dhe ndonëse nuk ka shenja pajtimi me të atin, i cili prej vitesh është kujdestari ligjor i saj, duket se marrëdhëniet me të ëmën kanë marrë një kthesë të mirë.

Britney tani ka ndarë hapur në Instagram se si ndihet pasi vizitoi nënën e saj Lynn Spears.

Foto: Printscreen / Instagram

“Mamaja ime e ëmbël u shfaq në derën time dje pas tre vjetësh, ka kaluar shumë kohë. Me familjen ka gjithmonë gjëra që duhen zgjidhur, por koha shëron të gjitha plagët. Jam i lumtur të ndaj atë që kam mbajtur për një kohë jashtëzakonisht të gjatë, ndihem kaq i bekuar që mundëm të përpiqeshim t'i rregullonim gjërat. Te dua shume. Jam shumë e bekuar që mund të pimë kafe së bashku pas 14 vitesh”, ka shkruar Britney krahas një fotoje të saj kur ishte e vogël.

Babai i Britney Xhemi, ishte e saja kujdestar për 13 vjet dhe kontrollonte jetën e saj private dhe financat. Kujdestaria përfundoi në nëntor 2021.

2 BRITNEY SPIERS DHE JAMES SPIERS
Foto: Instagram

Britney nuk e ftoi nënën e saj në dasmë: Lynn Spears shkroi në Instagram

Ish-burri i Britney Spears përpiqet t'i prishë dasmën: Policia e arreston

VIDEO | Një dokumentar i ri për Britney Spears zbulon detaje të çuditshme të jetës së saj

I dashur lexues,

Qasja jonë në përmbajtjen e internetit është falas, sepse ne besojmë në barazinë në informacion, pavarësisht nëse dikush mund të paguajë apo jo. Prandaj, për të vazhduar punën tonë, kërkojmë mbështetjen e komunitetit tonë të lexuesve duke e mbështetur financiarisht Shtypin e Lirë. Bëhuni anëtar i Sloboden Pechat për të ndihmuar objektet që do të na mundësojnë të ofrojmë informacion afatgjatë dhe cilësor dhe Së bashku të sigurojmë një zë të lirë dhe të pavarur që do të jetë GJITHMONË NË ANËN E POPULLIT.

MBËSHTETNI NJË SHTYP TË LIRË.
ME SHUME FILLESTARE 60 DENARË

Video e ditës