FOTO | Shtatzëna Adriana Lima mbërriti në Kanë me një jumpsuit të ngushtë dhe taka

Foto: Profimedia

Top modelja botërore Adriana Lima (40) e shoqëruar nga i dashuri i saj, producenti i filmit Andre Lemmermbërriti në aeroportin e Nice-s, prej nga u nis për në Kanë, në prag të hapjes së 75-të Festivali i Filmit.

Modelja shtatzënë ka treguar barkun e saj shtatzënë në rritje me një jumpsuit të zi, të ngushtë, të cilin e ka kombinuar me një pallto të bardhë dhe syze dielli të mëdha. Modelja bukuroshe nuk kishte asnjë gram grim në fytyrë.


Pavarësisht shtatzënisë së avancuar, Adriana nuk hoqi dorë nga takat e larta, ndaj i zgjati edhe më shumë këmbët me sandale elegante.


Lima është mysafire e shpeshtë në Festivalin Botëror të Filmit, Festivalin e Filmit në Kanë, i cili nis sot.

Çifti i fuqishëm u shfaq në tapetin e kuq në premierën e mini-serialit të ri “Oferta” në Los Angeles muajin e kaluar, pasi njoftuan në Instagram se ishin në pritje të një djali.

FOTO: Adriana Lima duke përqafuar të dashurin e saj të ri

VIDEO | Absolutisht e lezetshme: Adriana Lima ka zbuluar gjininë e foshnjës

FOTO | Adriana Lima ecën me barkun shtatzënë të zhveshur: Modelja e kënaqur me muskujt e barkut

Video e ditës