FOTO | Dramë e çuditshme: Një burrë hyri në shtëpinë e Rihannës dhe donte t'i propozonte

Rihanna / Foto: EPA-EFE/CAROLINE BREHMAN

Në shtëpinë e këngëtares Rihanna u shpalos një dramë e çuditshme. Gjegjësisht, një burrë i panjohur ka hyrë në pronën e saj në Los Anxhelos, për t'i propozuar martesë, pas së cilës menjëherë ka mbërritur policia.

Siç raporton TMZ, burri i paidentifikuar thuhet se udhëtoi për në Los Angeles nga Karolina e Jugut dhe u shfaq në shtëpinë e saj në Beverly Hills me qëllim që t'i propozonte këngëtares.


Ekipi i sigurisë së Rihannës thirri menjëherë policinë, e cila mbërriti në shtëpinë e këngëtares, e prangos burrin dhe e vendosi në një makinë policie. Pas arrestimit të tij, kërkuesi i Rihanna-s përfundimisht u zbulua se nuk kishte shkelur asnjë ligj dhe u dërgua në shtëpi. Përveç kësaj, atij iu tha që të mos kthehej.

Nuk dihet nëse këngëtarja ka qenë në shtëpi në momentin e ngjarjes.

Më shumë Rihanna News:

Gruaja e bukur shtatzënë: Rihanna mahniti me një stil të pastër në Oscars

Bëni histori: Rihanna tregoi barkun e saj shtatzënë në Super Bowl

Të njohur: Mami Rihanna me djalin e saj dhe Aesop Rocky në kopertinën e revistës Vogue

I dashur lexues,

Qasja jonë në përmbajtjen e internetit është falas, sepse ne besojmë në barazinë në informacion, pavarësisht nëse dikush mund të paguajë apo jo. Prandaj, për të vazhduar punën tonë, kërkojmë mbështetjen e komunitetit tonë të lexuesve duke e mbështetur financiarisht Shtypin e Lirë. Bëhuni anëtar i Sloboden Pechat për të ndihmuar objektet që do të na mundësojnë të ofrojmë informacion afatgjatë dhe cilësor dhe Së bashku të sigurojmë një zë të lirë dhe të pavarur që do të jetë GJITHMONË NË ANËN E POPULLIT.

MBËSHTETNI NJË SHTYP TË LIRË.
ME SHUME FILLESTARE 60 DENARË

Video e ditës