FOTO | Bill Murray ka një të dashur 30 vjet më të re

Foto: EPA

Ylli i Hollivudit Bill Murray, dyshohet se është në një lidhje romantike me këngëtaren 30 vite më të re Kelis, shkruan Dielli.

Thashethemet për dashurinë e re nisën pasi aktori u pa në performancën e Kelis në festivalin Mighty Hoopla në Londër.

Foto: Twitter/ Fëmijët e Zeusit

Burime pranë çiftit, për "Dielli" konfirmoi se Murray dhe Kelis kanë qëndruar në të njëjtin hotel në Londër dhe se ata janë miq për një kohë të gjatë.

Ata thuhet se u afruan më shumë duke ndarë pikëllimin pas vdekjes së burrit të dytë të Kelis, i cili vdiq vitin e kaluar në moshën vetëm 37 vjeç nga kanceri në stomak, dhe vdekjes së Jennifer Butler, ish-gruas së Bill Murray.

“Ata të dy ndajnë një trishtim të ngjashëm. Pas vdekjes së partnerëve të tyre ata kanë atë lidhje të përbashkët mes tyre. “Çfarëdo që i bashkoi, dhe sado e pamundur të duket, të dy janë beqarë dhe kjo është arsyeja pse ata po argëtohen pavarësisht diferencës së tyre mjaft të madhe në moshë”, tha një mik i ngushtë për The Sun.

I dashur lexues,

Qasja jonë në përmbajtjen e internetit është falas, sepse ne besojmë në barazinë në informacion, pavarësisht nëse dikush mund të paguajë apo jo. Prandaj, për të vazhduar punën tonë, kërkojmë mbështetjen e komunitetit tonë të lexuesve duke e mbështetur financiarisht Shtypin e Lirë. Bëhuni anëtar i Sloboden Pechat për të ndihmuar objektet që do të na mundësojnë të ofrojmë informacion afatgjatë dhe cilësor dhe Së bashku të sigurojmë një zë të lirë dhe të pavarur që do të jetë GJITHMONË NË ANËN E POPULLIT.

MBËSHTETNI NJË SHTYP TË LIRË.
ME SHUME FILLESTARE 60 DENARË

Video e ditës