FOTO | Bella Hadid magjepsi Khan: Modelja u shfaq me një fustan transparent dhe tregoi pse është një “femme fatale”

Foto: Castel Franck/ABACA / Abaca Press / Profimedia

Modelja amerikane Isabella Khair "Bella" Hadid (27) ishte tema numër një në Festivalin e Filmit në Kanë mbrëmë.

Modelja mbërriti në premierën e filmit “The Apprentice” me një fustan transparent ngjyrë kafe nga shtëpia e modës “Saint Laurent”. Hadid e kompletoi look-un me taka metalike, unaza dhe vathë.

Ajo konsiderohet si një nga femrat më të bukura në botë dhe me këtë edicion ka treguar edhe një herë pse është sinonim i “femme fatale”.

Foto: Castel Franck/ABACA / Abaca Press / Profimedia
Foto: Castel Franck/ABACA / Abaca Press / Profimedia

Filmi "The Apprentice" trajton sipërmarrjet e biznesit të ish-presidentit amerikan Donald Trump në vitet 1970 dhe 1980.

I dashur lexues,

Qasja jonë në përmbajtjen e internetit është falas, sepse ne besojmë në barazinë në informacion, pavarësisht nëse dikush mund të paguajë apo jo. Prandaj, për të vazhduar punën tonë, kërkojmë mbështetjen e komunitetit tonë të lexuesve duke e mbështetur financiarisht Shtypin e Lirë. Bëhuni anëtar i Sloboden Pechat për të ndihmuar objektet që do të na mundësojnë të ofrojmë informacion afatgjatë dhe cilësor dhe Së bashku të sigurojmë një zë të lirë dhe të pavarur që do të jetë GJITHMONË NË ANËN E POPULLIT.

MBËSHTETNI NJË SHTYP TË LIRË.
ME SHUME FILLESTARE 60 DENARË

Video e ditës