FOTO | Antonia Gigovska në një edicion seksi: Kam një këngë të re për ju!

Antonia Gigovska / Printscreen / Instagram

Këngëtarja e re Antonia Gigovska e cila është e vendosur në skenën e estradës maqedonase, i informon rregullisht ndjekësit dhe fansat e saj në Instagram për planet e ardhshme.

Ditën e djeshme ajo ka shpërndarë një postim në profilin e saj në Instagram ku duket si një yll botëror. Me pantallona të ngushta të zeza, vazhdimi i të cilave, si një bluzë si shall, të kryqëzuar në gjoks dhe me taka të kuqe të egra, Antonia ka shkruar:

“Antonjaaaa ka edhe një këngë për ju, shkruani një datë në koment”

Se i kushton shumë rëndësi pamjes së tij dhe ndjek trendet e këngëtarëve botërorë, e ka treguar duke vizituar palestrën, ku ka bërë disa “storie” në të cilat është regjistruar si ushtrim. Ai me shaka shkruante:

"Këtu janë dy histori, nuk mund të vendosa se cilën, haha"

Antonia Gigovska / Printscreen / Instagram
Antonia Gigovska / Printscreen / Instagram
Video e ditës