FOTO | Antonia Gigovska topless: Këngëtarja bukuroshe në edicionin më provokues deri tani!

Antonia Gigovska / Foto: Instagram

"Jeta në rozë". Është e qartë se kështu ndihet edhe këngëtarja e re Antonia Gigovska, duke pasur parasysh se si i ka përshkruar fotot e fundit që kanë “ndezur” Instagramin.

E mrekullueshme Antonia në të dyja fotot ajo ka pozuar topless, e veshur vetëm me dollakë rozë. Ajo mbulon gjoksin me flokët e saj të harlisur biondë, por gjithsesi nuk ka mbuluar gjithçka, ka lënë aq sa të çmendin ndjekësit e saj në Instagram.

Më poshtë fotove Antonia shkroi: "Jeta në rozë" (la vie en trëndafil).

Antonia, përveçse duket fenomenale, mburret me aftësi unike vokale, dhe fitoi simpatinë e ballkanasve pasi ishte pjesë e spektaklit muzikor "Yjet e Grandit". Këngëtarja e re po vazhdon pandalshëm karrierën e saj muzikore. Ajo është gjithmonë me stil, frymëzuese për fansat e saj, por edhe aktive në Instagram, ku numëron rreth 100.000 mijë ndjekës.

 

 

Video e ditës