FOTO | Angelina Jolie shkëlqeu si princeshë në tapetin e kuq, ajo tregoi edhe tatuazhin e ri mes gjoksit

Foto: Gregory Pace / Editorial Shutterstock / Profimedia

Aktorja e Hollivudit Angelina Jolie fitoi një nga çmimet më prestigjioze në karrierën e tij në ceremoninë e mbrëmshme të ndarjes së çmimeve çmimet Tony në Nju Jork, si producent i shfaqjes "The Outsiders: A New Musical" (The Outsiders: A New Musical).

Ajo është shfaqur për këtë mbrëmje speciale me një krinoline prej kadifeje jeshile të përbërë nga një korse dhe një fund i gjerë me rrjedhje, të përshtatura sipas matjeve të saj dhe krijimi i bukur vjen nga marka Versace.

Me krijimin, Angelina veshi një shall të njëjtë me të njëjtin material dhe në të njëjtën ngjyrë, dhe eleganca u rrit me bizhuteritë e zgjedhura me kujdes, diskrete.

Angelina e ka treguar në tapetin e kuq të mbrëmshëm tatuazhi i ri në mes midis gjoksit, në formë të një zog i vogël në fluturim, të cilën e simbolizon lirinë, dashurinë dhe besnikërinë.

Foto: Dimitrios Kambouris / Getty Images / Profimedia

Jolie – e cila prej vitesh po lufton një betejë të trazuar divorci me ish-bashkëshortin Brad Pitt – vendosi të mos i shtojë asnjë detaj shumëngjyrëshe tatuazhit.

Ajo u shfaq në çmim me vajza Vivienne (15), e cila e motivoi atë të pranonte punën e produksionit në këtë shfaqje dhe që rivalizoi nënën e saj me stilin e saj – në një kombinim të bardhë-jeshile.

Angelina Jolie me vajzën e saj Vivienne / Foto: EPA-EFE/SARAH YENESEL

FOTO | Imazhi i ri i Angelina Jolie për 10! Aktorja duket dy herë më e re

VIDEO | Kimi e mahnitshme: Brad Pitt dhe Penelope Cruz xhiruan një film të shkurtër për "Chanel"

Një tjetër fëmijë ka hequr dorë nga Brad Pitt: vajza Vivienne nuk e përdor më mbiemrin e tij

 

 

I dashur lexues,

Qasja jonë në përmbajtjen e internetit është falas, sepse ne besojmë në barazinë në informacion, pavarësisht nëse dikush mund të paguajë apo jo. Prandaj, për të vazhduar punën tonë, kërkojmë mbështetjen e komunitetit tonë të lexuesve duke e mbështetur financiarisht Shtypin e Lirë. Bëhuni anëtar i Sloboden Pechat për të ndihmuar objektet që do të na mundësojnë të ofrojmë informacion afatgjatë dhe cilësor dhe Së bashku të sigurojmë një zë të lirë dhe të pavarur që do të jetë GJITHMONË NË ANËN E POPULLIT.

MBËSHTETNI NJË SHTYP TË LIRË.
ME SHUME FILLESTARE 60 DENARË

Video e ditës