FOTO | Adidas ka përgatitur një fanellë speciale për Bayernin për sezonin e ri

Foto: EPA-EFE / RONALD WITTEK

Në sezonin e ardhshëm Bayern Munich do të festojë 125-vjetorin e lindjes dhe me këtë rast Adidas ka përgatitur një fanellë speciale.

Mediat gjermane raportojnë se klubi tashmë ka zgjedhur një nga idetë që u prezantuan.

Fanella e re e Bayernit duhet të ketë logon e vjetër të klubit, por edhe logon e vjetër të Adidas. Fotot e fanellës së re të klubit u publikuan në faqen e specializuar të veshjeve FootyHeadlines.

I dashur lexues,

Qasja jonë në përmbajtjen e internetit është falas, sepse ne besojmë në barazinë në informacion, pavarësisht nëse dikush mund të paguajë apo jo. Prandaj, për të vazhduar punën tonë, kërkojmë mbështetjen e komunitetit tonë të lexuesve duke e mbështetur financiarisht Shtypin e Lirë. Bëhuni anëtar i Sloboden Pechat për të ndihmuar objektet që do të na mundësojnë të ofrojmë informacion afatgjatë dhe cilësor dhe Së bashku të sigurojmë një zë të lirë dhe të pavarur që do të jetë GJITHMONË NË ANËN E POPULLIT.

MBËSHTETNI NJË SHTYP TË LIRË.
ME SHUME FILLESTARE 60 DENARË

Video e ditës