Ed Sheeran dhe gruaja e tij u bënë prindër për herë të dytë

përhapur ed
Ed Sheeran dhe gruaja e tij Cherry / Foto: Printscreen / Instagram

Muzikant ed Sheeran njoftoi në llogarinë e tij në Instagram se ai dhe gruaja e tij Cherry Seaborn për herë të dytë ata u bënë prindër të një vajze tjetër.

Shiran ndau një foto me çorape të bardha të adhurueshme mbi një batanije kafe.

 

Shiko këtë post në Instagram

 

Një postim i shpërndarë nga Ed Sheeran (@teddysphotos)

“Dua t'ju informoj të gjithëve se kemi një vajzë tjetër të bukur. “Ne të dy jemi kaq të dashuruar me të dhe jemi të kënaqur që tani jemi një familje prej katër anëtarësh”, ka shkruar Ed.

Muzikanti nuk ka treguar se kur ka lindur vajza. Çifti tashmë ka një vajzë një vjeçare paund antarktik, i cili ka lindur në shtator 2020.

 

Shiko këtë post në Instagram

 

Një postim i shpërndarë nga Ed Sheeran (@teddysphotos)

Ed dhe Cherry janë bashkë që nga viti 2015 dhe u martuan në vitin 2019. Ed thuhet se i ka kushtuar shumë këngë gruas së tij, duke përfshirë hitet "Perfect" dhe "Shape of You".

Video e ditës