JLo dhe Ben Affleck ndahen pas tre javësh martesë: Arsyeja qëndron tek ky problem

Foto: Printscreen/Media Sociale

Jennifer Lopez и Ben Affleck ata kanë shkëmbyer betimet e dasmës vetëm tre javë më parë dhe ndonëse dashuria e tyre dukej mjaft idilike, duket se të porsamartuarve nuk po lulëzojnë trëndafila, të paktën sipas shkrimit të mediave të huaja.

Gjegjësisht, aktori dhe këngëtarja tashmë kanë vendosur të ndahen, pra të kalojnë pak kohë në pushim. Ata thuhet se duan të kalojnë pak kohë të ndarë pas muajit të mjaltit intensiv për t'u fokusuar në karrierën e tyre.

Jennifer Lopez dhe Ben Affleck
Ben Affleck dhe Jennifer Lopez në Festivalin e Filmit në Venecia 2021 / Foto: EPA-EFE / ETTORE FERRARI

Mediat e huaja pohojnë gjithashtu se diva latine dhe aktori XNUMX vite më i ri besojnë se kjo lëvizje do t'u sjellë dobi në planin afatgjatë dhe do të ndihmojë në shpëtimin e martesës së tyre. Në fakt ata duan të distancohen që të mos humbasë magjia mes tyre dhe të dëshirojnë më shumë njëri-tjetrin.

“Ata gjithmonë flasin, i dërgojnë mesazhe njëri-tjetrit, dëgjojnë njëri-tjetrin FaceTime kur janë të ndarë dhe punojnë. Dhe koha e ndarë e bën ribashkimin shumë më të mirë. Jennifer e di se burri i saj do të jetë pranë saj pavarësisht se çfarë. Të ndahesh kaq shpejt pas dasmës nuk është ideale. Por ata e dinë se kanë gjithë jetën përpara dhe po shijojnë çdo minutë të udhëtimit”, tha një burim pranë çiftit.

Jennifer Lopez dhe Ben Affleck në muajin e mjaltit/Foto: Profimedia

Këto akuza nuk janë konfirmuar nga J-Lo apo Affleck dhe përdoruesit e rrjeteve sociale kanë zhvilluar një teori të re për një ndarje të tillë mes çiftit. Përkatësisht, përdoruesit e Twitter pohojnë se Lopez i ka kërkuar Affleck-ut që të kërkojë ndihmë profesionale për varësinë e tij ndaj alkoolit.

Kujtojmë që bashkëshortët u martuan në një ceremoni intime në Las Vegas, pas rindezjes së romancës së tyre gati 20 vjet pas ndarjes së tyre.

Gjatë muajit të mjaltit pas Evropë, JLo në të gjitha fotot e publikuara nga mediat botërore ishte dukshëm e qeshur dhe me humor të lartë, ndërsa Ben Affleck dukej i lodhur dhe me humor të keq. Në njërën prej fotove ai është kapur duke fjetur në kuvertën e jahtit dhe në një tjetër ka qarë në darkë me Jennifer.

Përdoruesit e Twitter komentuan: "Ai me siguri ka qenë i dehur dhe ka rënë të fikët", "Pse po fle në një karrige kur ka një shtrat pas tij"...

FOTO + VIDEO | Jennifer Lopez konfirmon fejesën me Ben Affleck: Unaza ka një kuptim të veçantë

Burri i parë i Jennifer Lopez: I uroj më të mirat, por nuk mendoj se martesa do të zgjasë

FOTO | Jennifer Lopez dhe Ben Affleck u martuan: Këngëtarja mori mbiemrin e aktorit

Video e ditës