Drew Barrymore: Mezi pres që mamaja ime të vdesë, mezi e pres atë moment

Foto: Instagram/New York Magazine

Aktorja Amerikane Drew Barrymore pranoi se ajo "mezi pret" që nëna e saj të vdesë Jade Barrymore.

Intervistë për New York Magazine, ajo foli për fëmijërinë e saj të trazuar me nënën e saj, duke treguar se ishte xheloze për miqtë e saj që “tashmë kishin humbur prindërit”.

“Të gjitha nënat e tyre vdiqën, por të miat jo. Unë nuk e kam atë luks. Mezi e pres atë moment”, tha ajo.

Foto: Instagram/New York Magazine

"Unë nuk dua të jetoj në një shtet ku do të doja që dikush të largohej para se të ishte menduar, vetëm që të rritem." Në fakt, dua që ajo të jetë e lumtur, të lulëzojë dhe të jetë e shëndetshme, por duhet të rritem edhe pse ajo është ende në këtë planet”, ka shpjeguar më tej aktorja.

Mirëpo, më vonë në intervistë, aktorja u shpreh se ndihet fajtore për komente të tilla.

“Guxova ta them dhe nuk më erdhi mirë”, tha ajo, duke shtuar se në fakt shqetësohet për nënën e saj.

Foto: Instagram/New York Magazine

Në të kaluarën, Drew Barrymore ka folur hapur për rritjen me nënën e saj, e cila ishte menaxherja e saj në atë kohë dhe e merrte në festa të Hollivudit kur ajo ishte fëmijë.

Në moshën 12-vjeçare, Drew Barrymore tashmë po shërohej nga droga dhe alkooli, dhe në moshën 13-vjeçare, nëna e saj e vendosi atë në një institucion psikiatrik në Kaliforni.

"Unë mendoj se ai krijoi një përbindësh dhe ai nuk dinte çfarë të bënte me atë përbindësh," tha aktorja në një intervistë në 2021.

Jade dhe Drew Barrymore / Foto: Globe Photos / Zuma Press / Profimedia

Edhe pse Barrymore arriti të falte babanë e saj - John David Barrymore, para se të vdiste në vitin 2004, ajo nuk e përmirësoi kurrë marrëdhënien me nënën e saj.

Megjithatë, siç tha ajo për New York Magazine, Barrymore nuk e fajëson nënën e saj për të gjitha sfidat në jetën e saj.

“Nuk mund t’i kthej shpinën atij që më dha jetën. Nuk e bëj dot, do të dhemb shumë”, përfundoi ajo.

Drew Barrymore i sinqertë: Nuk kam bërë seks që nga divorci në 2016

I dashur lexues,

Qasja jonë në përmbajtjen e internetit është falas, sepse ne besojmë në barazinë në informacion, pavarësisht nëse dikush mund të paguajë apo jo. Prandaj, për të vazhduar punën tonë, kërkojmë mbështetjen e komunitetit tonë të lexuesve duke e mbështetur financiarisht Shtypin e Lirë. Bëhuni anëtar i Sloboden Pechat për të ndihmuar objektet që do të na mundësojnë të ofrojmë informacion afatgjatë dhe cilësor dhe Së bashku të sigurojmë një zë të lirë dhe të pavarur që do të jetë GJITHMONË NË ANËN E POPULLIT.

MBËSHTETNI NJË SHTYP TË LIRË.
ME SHUME FILLESTARE 60 DENARË

Video e ditës