Horoskopi ditor për 1 Tetor: Jeni në një “hendek emocional”

horoskopi ditor
Ilustrimi: SP. / Foto: NASA, RawPixel

Ju prezantojmë horoskopin ditor për 1 tetor, shikoni se çfarë parashikojnë yjet për ju sot.

Dash

Nëse nuk keni besim të mjaftueshëm në disa bashkëpunëtorë, bëni atë që është e pashmangshme për të mbrojtur interesat tuaja të biznesit. Jeni në një “hendek emocional” – dilema që po përpiqeni të zgjidhni varet më shumë nga vullneti i dikujt. Jini të durueshëm, mos u nervozoni dhe mendoni me kujdes se çfarë është më e mira për ju. Do keni probleme me tretjen.

Dem

Ngjarjet e planifikuara nuk shkojnë në drejtimin e dëshiruar, por ju dini të impononi mendimin tuaj dhe të krijoni kushte më të mira në vendin e punës. Partneri juaj shpesh ndryshon vendimet e tij dhe kështu stimulon nervozizmin tuaj. Gjendja juaj shëndetësore do jetë e mirë.

binjakë

Dikush po ju vë në një situatë të vështirë, ndaj shmangni sjelljet afektive dhe kërkoni këshilla të mira nga bashkëpunëtorët e ngushtë. Bëj të pamundurën për të përfunduar detyrimet në kohë. Kur takoni një të dashur, harroni temat që ju rëndojnë shumë. Afërsia emocionale ka një efekt shërues. Ju jeni të tensionuar.

Kancer

Diskutoni me bashkëpunëtorët e ngushtë dhe vendosni rregulla të përbashkëta në kontratën e biznesit. Të gjithë duhet të bëjnë pjesën e tyre të punës në kohë. Ndonjëherë i ekzagjeroni kërkesat që keni ndaj një personi të dashur. Tregoni më shumë butësi dhe mirënjohje të sinqertë për gjithçka që merrni. Kujdesuni për dietën tuaj.

Dashuri

Keni mundësi të fitoni dyfish, me kusht që të veproni në mënyrë profesionale dhe sugjestive përballë kolegëve. Dukesh i gëzuar dhe me qëllime të mira. Ju keni një humor romantik dhe partneri juaj sinqerisht dëshiron t'ju kënaqë. Mund të keni dhimbje koke.

Virgjëresha

Jeni me fat që arrini sukses më të madh përtej pritshmërive të kujtdo. Kushtojini vëmendje angazhimeve të punës që keni nisur dhe shmangni atmosferën konkurruese. Nuk ka asnjë arsye për të detyruar situata që bezdisin të dashurin tuaj, është më mirë të qetësoheni dhe të prisni me durim shansin tuaj. Sot do të ndiheni mirë.

Peshorja

Është e rëndësishme të bëni një vlerësim të mirë biznesi dhe financiar dhe t'i vendosni idetë tuaja në vendin e duhur. Flisni sinqerisht me të dashurin tuaj përpara se të vendosni për një zgjidhje të re. Marrëveshja e ndërsjellë çon gjithmonë në zgjidhjen më të mirë. Kontrolloni numërimin e gjakut.

Akrepi

Dikush papritmas kritikon mënyrën tuaj të punës. Mendoni mirë për çdo gjë, nuk ka nevojë të reagoni kot ndaj komenteve të ndryshme. Me këmbëngulje përpiqeni të ndryshoni mendimin e partnerit, por ndesheni me shenja refuzimi. Forconi imunitetin.

Shigjetari

Me ju ka nisur një impuls konkurrues dhe nuk mund të jeni të kënaqur me rezultatet mesatare. Ndonjëherë partneri juaj nuk i kupton të gjitha idetë tuaja, ndaj të folurit është ilaçi më i mirë për të gjithë. Nëse nuk e kuptoni njëri-tjetrin - është koha të prishni marrëdhënien jo të shëndetshme dhe të vazhdoni përpara. Sot do ndiheni mirë.

Bricjapi

Ndonjëherë nuk keni durim të mjaftueshëm për t'iu përgjigjur pyetjeve të ndryshme ose për të përmbushur një numër të madh kërkesash. Kur takoni një person të dashur, mos u shmangni nga synimet e vendosura. Do të keni probleme me sinuset.

Ujori

Pozicioni aktual i Hënës ndikon në gjendjen tuaj mendore, ndjeni ankth të shtuar emocional ose pasiguri personale. Në marrëdhënien me partnerin, mund të ekzagjeroni nevojat tuaja dhe të reagoni me shumë ndjeshmëri ndaj “gjërave të vogla”. Nuk jeni në formë, filloni të lëvizni pak më shumë.

Peshqit

Ngjarjet e reja në skenën e biznesit ndikojnë negativisht në përqendrimin tuaj, ndaj nuk arrini të përfundoni detyrimet e planifikuara. Në fushën e dashurisë, është më mirë të mos tërhiqeni nga dëshira të mëdha emocionale ose të besoni shumë në premtimet e dikujt. Jini më të moderuar në pritjet tuaja. Përmirësoni imunitetin, një ftohje është e mundur.

I dashur lexues,

Qasja jonë në përmbajtjen e internetit është falas, sepse ne besojmë në barazinë në informacion, pavarësisht nëse dikush mund të paguajë apo jo. Prandaj, për të vazhduar punën tonë, kërkojmë mbështetjen e komunitetit tonë të lexuesve duke e mbështetur financiarisht Shtypin e Lirë. Bëhuni anëtar i Sloboden Pechat për të ndihmuar objektet që do të na mundësojnë të ofrojmë informacion afatgjatë dhe cilësor dhe Së bashku të sigurojmë një zë të lirë dhe të pavarur që do të jetë GJITHMONË NË ANËN E POPULLIT.

MBËSHTETNI NJË SHTYP TË LIRË.
ME SHUME FILLESTARE 60 DENARË

Video e ditës