E dizenjuar për ta lënduar nëse përpiqet ta arrijë atë: Makineri Kelly zbulon sekretin e fshehur në unazën e fejesës së Megan Fox

mitralozi kelly megan dhelpra
Foto: Printscreen / Instagram

Djalli është në detaje kur bëhet fjalë për unazën e fejesës së Megan Fox nga Machine Gun Kelly!

“Unazat janë në të vërtetë gjemba”, tha për Vogue unaza unike e fejesës me dy gurë të të fejuarës së re Megan Fox.

Muzikanti, emri i vërtetë i të cilit është Colson Baker, dhe aktorja u hapën për Vogue fundjavën e kaluar në Milano, ku ishin të ftuar ekskluzivë të spektaklit të veshjeve për meshkuj të sezonit "Dolce & Gabanna" vjeshtë/dimër 2022-23, ku 31-vjeçari. -Keli i vjetër tregoi se unaza e fejesës me dy gurë në të fejuarën e tij të re janë “unaza që në fakt janë gjemba”.

"Pra, nëse ai përpiqet ta heqë, dhemb," shtoi muzikanti Bloody Valentine, duke u tallur: "Dashuria është dhimbje!"

 

Shiko këtë post në Instagram

 

Një postim i shpërndarë nga Blonde Don (@machinegunkelly)

“Është një smerald kolumbian i racës së pastër, i papërpunuar. Ai sapo u gërmua në një lot, direkt nga miniera. Dhe diamanti ishte direkt nga Stephen Webster. Koncepti është që unaza mund të çmontohet për të bërë dy unaza. Kur bashkohen, mbajeni në vend me një magnet. Pra, e shihni se si bashkohet? "Dhe pastaj formon një zemër të paqartë," tha Kelly për bizhuteritë unike të Fox.

Përveç njoftimit të fejesës së tij javën e kaluar, Kelly ndau një video nga afër të shkëlqimit të bukur të smeraldit dhe diamantit që ajo bëri me porosi me stilistin Webster për këtë rast.

Në video, gurët e dardhës dridhen teksa aktorja 35-vjeçare lëviz krahun. Në mbishkrimin e postimit të tij, artisti ka shpjeguar dizajnin e përzgjedhjes.

“E di se tradita është një unazë, por e projektova me Stephen Webster që të jetë dy: smeraldi (guri i saj i lindjes) dhe diamanti (guri im i lindjes) të vendosura në dy shirita magnetikë gjembash që bashkohen në dy gjysma. “Shpirti formon zemrën e paqartë që është dashuria jonë”, shkroi ai.

 

Shiko këtë post në Instagram

 

Një postim i shpërndarë nga N.Bar UAE (@ nbar.uae)

Ndërsa MGK shpjegoi në detaje idenë pas dizajnit, stilisti Stephen Webster shpjegoi në detaje performancën e idesë unike.

“Me përdorimin e magnetëve të varrosur në ar, unazat tërhiqen nga njëra-tjetra dhe shtrihen në mënyrë perfekte së bashku në gisht. “Është një detaj që është edhe modern dhe mjaft i jashtëzakonshëm”.

 

Shiko këtë post në Instagram

 

Një postim i shpërndarë nga Megan Fox (@meganfox)

Edhe pse Webster nuk bëri të ditur çmimin e unazës së fejesës së Fox, ekspertët e diamantit vlerësojnë se ajo vlen 500.000 dollarë.

"Ky stil i 'Toi et Moi' [ju dhe unë] ka një pamje shumë unike. Diamanti i bukur i bardhë dhe smeraldi jeshil komplimentojnë vërtet njëri-tjetrin. “Ato me të vërtetë duken si cilësi të lartë, sepse unaza kushton rreth 300.000 dollarë”, tha stilisti i bizhuterive Mark Brumand.

Sahar Manley, pronare e etiketës së bizhuterive Camila Sereti, mendon se mund të vlejë pak më shumë.

“Çdo gur i çmuar duket të jetë 7 karat, gjë që do ta bënte unazën me vlerë pothuajse 500.000 dollarë. "Punësimi i një eksperti si Stephen Webster për të përsosur unazën e personalizuar ishte një veprim i zgjuar dhe i kujdesshëm për të zotëruar vërtet pjesën."

Video e ditës