Një vajzë tentoi të vetëvritej duke u hedhur nga një ndërtesë në Aerodrom

Населба Аеродром / Фото: „Слободен печат“

Pasditen e sotme ka ndodhur një tentativë për vetëvrasje në vendbanimin Aerodrom në Shkup. botuar "Lokal".

Sipas informacioneve të portalit, një vajzë 30 vjeçare është hedhur nga kati i pestë i një pallati në bulevardin Avnoj, i ka shpëtuar rënies dhe me lëndime të rënda trupore është kujdesur menjëherë në KARIL.

Policia po kontrollon vendin e ngjarjes.

Video e ditës