Vajzat rrahën një shok klase në Prilep

Policia / Foto: MPB

Një vajzë e mitur është rrahur dje nga shokët e klasës në Prilep.

Siç informon MPB-ja, dje në orën 14.55:50, P.S. (XNUMX) nga Prilepi ka raportuar në polici se pas mësimit, në afërsi të Qendrës së Biznesit në qytet, vajza e tij e mitur është sulmuar fizikisht nga disa shokë të klasës.

Ministria e Brendshme po punon për zbardhjen e çështjes.

I dashur lexues,

Qasja jonë në përmbajtjen e internetit është falas, sepse ne besojmë në barazinë në informacion, pavarësisht nëse dikush mund të paguajë apo jo. Prandaj, për të vazhduar punën tonë, kërkojmë mbështetjen e komunitetit tonë të lexuesve duke e mbështetur financiarisht Shtypin e Lirë. Bëhuni anëtar i Sloboden Pechat për të ndihmuar objektet që do të na mundësojnë të ofrojmë informacion afatgjatë dhe cilësor dhe Së bashku të sigurojmë një zë të lirë dhe të pavarur që do të jetë GJITHMONË NË ANËN E POPULLIT.

MBËSHTETNI NJË SHTYP TË LIRË.
ME SHUME FILLESTARE 60 DENARË

Video e ditës