Ylli i fëmijës më në fund është rritur: McCauley Culkin i propozoi Brenda Song-ut, një vit pasi u bë baba

kalcine e bute
Foto: Profimedia

McCauley Culkin dhe Brenda Song më në fund u fejuan pothuajse një vit pasi mirëpritën djalin e tyre Dakota.

Aktori i filmit legjendar “Home Alone” dhe ylli i kanalit Disney janë në një lidhje prej katër vitesh. Ata u përfshinë fillimisht në mënyrë romantike në korrik 2017, kur u panë duke darkuar në restorantin Craig në Los Angeles.

 

Shiko këtë post në Instagram

 

Një postim i shpërndarë nga shadeslead (@shadeslead)

Pothuajse një vit pasi patën së bashku fëmijën e tyre të parë, McCauley, 41 vjeç dhe Brenda, 33, morën hapin për të zyrtarizuar lidhjen e tyre.

 

Shiko këtë post në Instagram

 

Një postim i shpërndarë nga Revista Kontrol (@kontrolmag)

Konfirmimi vjen pasi aktorja u fotografua me një unazë diamanti në dorën e majtë teksa ishte në Beverly Hills të hënën.

Brenda u pa e veshur me një xhaketë të gjatë të kuqe mbi një fustan të zi dhe çizme lëkure, duke mbajtur telefonin e saj të mbuluar me livando në dorën e saj të djathtë, ndërsa dora e saj e majtë e zbrazët dukej nën mëngën e xhaketës.

 

Shiko këtë post në Instagram

 

Një postim i shpërndarë nga @celebscandids_

Lajmi për fejesën vjen pothuajse një vit pasi ata mirëpritën djalin e tyre Dakota në prill 2021. Çifti e quajti djalin e tyre pas motrës së ndjerë të aktorit, e cila vdiq në një aksident automobilistik në vitin 2008 në moshën 29-vjeçare.

 

Shiko këtë post në Instagram

 

Një postim i shpërndarë nga @celebscandids_

Dyshja jetojnë me djalin e tyre dhe tre macet - "Mollët", "Dude" dhe "Santa Claus". Ata gjithashtu kanë një peshk të quajtur kanellë.

McCauley dhe Brenda janë shumë privatë në lidhje me romancën e tyre, siç është edhe djali i tyre. Megjithatë, çifti zbuloi se ata punonin në një familje të përbashkët në vitin 2021.

Ish-ylli i fëmijëve i tha revistës Esquire se ai dhe Brenda "ushtrohen shpesh".

"Ne e zbulojmë këtë, ne bëjmë që koha të funksionojë." “Sepse asgjë nuk të emocionon më shumë sesa kur e dashura jote hyn në dhomë dhe thotë: “Zemër, jam duke ovuluar”, tha McCauley.

Video e ditës