Detaje nga aksidenti në “City Mall”: Ka një tjetër viktimë, djali i plagosur është dërguar në spital

Foto: Shtypi i Lirë

Një tjetër viktimë ka mbetur i plagosur rëndë në një aksident të frikshëm në kryqëzimin përballë “City Mall” mbrëmjen e sotme, ku një drejtues veture. vrau një vajzë 24-vjeçare në një vendkalim për këmbësorë.

Një tjetër djalë në moshë të vajzës së vdekur ka mbetur i plagosur dhe të dy janë nga Radovishi.

“Më 20.01.2022 janar 19.44. në orën 1999. Është raportuar se në rrugën Moskovska me Blv.Partizanski Odredi ka ndodhur një aksident trafiku në të cilin automjeti tip PMV Citroen i drejtuar nga J. Ѓ. (1997) nga Shkupi ka goditur L.D. (8) nga Radovishi, i cili është lënduar dhe më 1997 shtator është transferuar në GQH dhe V.N. “(XNUMX) nga Radovishi i cili ka ndërruar jetë në vend”, ka thënë policia.

Video e ditës