Lexuesi i buzëve zbulon se çfarë i tha Princi Louis nënës së tij Kate Middleton në karrocë: Fjalët e tij preku shumë

Kate Middleton me fëmijët / Foto: - / Shutterstock Editorial / Profimedia

Siç njoftoi në postimin e saj të fundit, Princesha e Uellsit, Kate Middleton u shfaq mbrëmë me bashkëshortin e saj, Princin William dhe fëmijët e Parada e ditëlindjes së mbretit Charles III.

Tani, lexuesja e buzëve Juliet Sullivan ka zbuluar rreth Posta në internet të cilin princesha e diskutoi me fëmijët e saj, më konkretisht një koment i bërë nga Princi Louis teksa hipnin në karrocë para turmës.

Gjegjësisht, teksa hipnin në karrocë, shumë qytetarë brohoritnin emrin e princeshës, tundnin me dorë dhe kërcyen nga gëzimi, dhe vetë Princi Louis vuri re lumturinë që mbretëronte mes turmës.

Një lexues buzësh thotë se princi i vogël i tha nënës së tij: “Të gjithë duken kaq të lumtur”.

Pas udhëtimit me karrocë, princesha ka pozuar me anëtarët e tjerë të familjes në ballkonin e Pallatit Buckingham.

Kjo ishte dalja e parë publike e Kate që kur u diagnostikua me kancer. Në një postim të fundit, ajo ka treguar se rikuperimi i saj po ecën mirë, por do të vazhdojë me kimioterapinë parandaluese.

FOTO | Pas një kohe të gjatë: Publikohet një foto e përbashkët e Kate Middleton dhe Princit William

I dashur lexues,

Qasja jonë në përmbajtjen e internetit është falas, sepse ne besojmë në barazinë në informacion, pavarësisht nëse dikush mund të paguajë apo jo. Prandaj, për të vazhduar punën tonë, kërkojmë mbështetjen e komunitetit tonë të lexuesve duke e mbështetur financiarisht Shtypin e Lirë. Bëhuni anëtar i Sloboden Pechat për të ndihmuar objektet që do të na mundësojnë të ofrojmë informacion afatgjatë dhe cilësor dhe Së bashku të sigurojmë një zë të lirë dhe të pavarur që do të jetë GJITHMONË NË ANËN E POPULLIT.

MBËSHTETNI NJË SHTYP TË LIRË.
ME SHUME FILLESTARE 100 DENARË

Video e ditës