“Martesa është burg për shumë njerëz”: Sergej Trifunoviq ka folur për bashkimin me gruan e tij 23 vite më të re

Sergej Trifunoviq dhe Isidora Mijanoviq / Foto: Printskrin/-whistler_dick

Aktori serb Sergej Trifunoviç (51) dhe të zgjedhurin e tij Isidora Mijanoviq  (28) u martuan më 12 maj në rrethin e miqve të tyre më të ngushtë.

Me atë rast, çifti organizoi një ceremoni martesore në ambientin e bukur të parkut pyjor Topçider, ku bënë edhe një fotosesion, e më pas me të ftuarit shkuan në një restorant të Beogradit, ku bënë një festë intime.

Një muaj pas dasmës, Trifunović njoftoi për komunitetin dhe thirri këshillën e Goran Bregoviç.

"Ai thotë: "Çfarë, martesë?" Mos e bëj para se të bësh pesëdhjetë, nuk është mirë për ty, për gruan apo për fëmijën tënd, mos e bëj para se të bësh pesëdhjetë.' Kështu që unë në fakt e dëgjova Bregoviqin”, tha Trifunoviq për “Una”, duke shtuar përfundimin e tij:

“Martesa është një burg për shumë njerëz. Pra, martesa në vetvete nuk zgjidh asnjë nga problemet tuaja nëse i keni. Duhet të përballesh me problemet dhe të martohesh më mirë pa to”.

I dashur lexues,

Qasja jonë në përmbajtjen e internetit është falas, sepse ne besojmë në barazinë në informacion, pavarësisht nëse dikush mund të paguajë apo jo. Prandaj, për të vazhduar punën tonë, kërkojmë mbështetjen e komunitetit tonë të lexuesve duke e mbështetur financiarisht Shtypin e Lirë. Bëhuni anëtar i Sloboden Pechat për të ndihmuar objektet që do të na mundësojnë të ofrojmë informacion afatgjatë dhe cilësor dhe Së bashku të sigurojmë një zë të lirë dhe të pavarur që do të jetë GJITHMONË NË ANËN E POPULLIT.

MBËSHTETNI NJË SHTYP TË LIRË.
ME SHUME FILLESTARE 100 DENARË

Video e ditës