Bjelogrlic njoftoi sezonin e tretë të serialit "Hijet mbi Ballkan": Kush do të luajë Titon?

Foto: MIA

Aktor dhe regjisor Dragan Bjelogrlic njoftoi xhirimet e sezonit të tretë të "Hijet mbi Ballkanin", një nga serialet më të suksesshëm të viteve të fundit në rajon.

Bjelogrlic ka shkruar në profilin e tij në Instagram:

“Hijet e Ballkanit po vijnë sërish... #Senke 3”, dhe me këtë njoftim ai zyrtarisht shpalli fillimin e sezonit të ri.

Sezoni i tretë duhet të mbulojë periudhën para Luftës së Dytë Botërore, dhe sipas disa spekulimeve të mëparshme, roli i Josip Broz Titos duhet të ketë Milos Bikoviç, transmeton Nova.rs.


Sezoni i parë dhe i dytë i serialit u pritën shumë mirë nga publiku dhe kritika. Sezoni i parë i serialit u filmua nga tetori 2016 deri në qershor 2017, dhe sezoni i dytë u filmua nga 12 nëntor 2018 deri në maj 2019.

Bjelogrlic luajti rolin kryesor të inspektorit Thanet në serial, si dhe është producent dhe regjisor.

I dashur lexues,

Qasja jonë në përmbajtjen e internetit është falas, sepse ne besojmë në barazinë në informacion, pavarësisht nëse dikush mund të paguajë apo jo. Prandaj, për të vazhduar punën tonë, kërkojmë mbështetjen e komunitetit tonë të lexuesve duke e mbështetur financiarisht Shtypin e Lirë. Bëhuni anëtar i Sloboden Pechat për të ndihmuar objektet që do të na mundësojnë të ofrojmë informacion afatgjatë dhe cilësor dhe Së bashku të sigurojmë një zë të lirë dhe të pavarur që do të jetë GJITHMONË NË ANËN E POPULLIT.

MBËSHTETNI NJË SHTYP TË LIRË.
ME SHUME FILLESTARE 60 DENARË

Video e ditës