Manastiri ka kërcënuar me një send të mprehtë vëllanë e tij

Foto: Ilustrim

Një dyzet e nëntë vjeçar nga Manastiri ka raportuar se është sulmuar nga vëllai i tij.

“Me datë 22.05.2024 në ora 11.00:49 në MPB-në Manastir, XNUMX-vjeçari nga Manastiri ka raportuar se është sulmuar fizikisht nga vëllai i tij, i cili edhe e ka kanosur me sende të mprehta”, njofton. Ministria e Brendshme.

Po merren masa për zbardhjen e incidentit.

I dashur lexues,

Qasja jonë në përmbajtjen e internetit është falas, sepse ne besojmë në barazinë në informacion, pavarësisht nëse dikush mund të paguajë apo jo. Prandaj, për të vazhduar punën tonë, kërkojmë mbështetjen e komunitetit tonë të lexuesve duke e mbështetur financiarisht Shtypin e Lirë. Bëhuni anëtar i Sloboden Pechat për të ndihmuar objektet që do të na mundësojnë të ofrojmë informacion afatgjatë dhe cilësor dhe Së bashku të sigurojmë një zë të lirë dhe të pavarur që do të jetë GJITHMONË NË ANËN E POPULLIT.

MBËSHTETNI NJË SHTYP TË LIRË.
ME SHUME FILLESTARE 60 DENARË

Video e ditës