Një pjesë e Karposhit pa ujë

Pa ujë / Foto: Arkivi i Shtypit të Lirë

Për shkak të një mosfunksionimi, sot do të jenë pa ujë shfrytëzuesit e bulevardit “Partizanski Orda” dhe rruga “Orce Nikolov” në komunën e Karposhit.

Siç informon Ndërmarrja publike “Vodovod”, furnizimi me ujë do të jetë i ndërprerë nga ora 08:30 deri në sanimin e defektit.

I dashur lexues,

Qasja jonë në përmbajtjen e internetit është falas, sepse ne besojmë në barazinë në informacion, pavarësisht nëse dikush mund të paguajë apo jo. Prandaj, për të vazhduar punën tonë, kërkojmë mbështetjen e komunitetit tonë të lexuesve duke e mbështetur financiarisht Shtypin e Lirë. Bëhuni anëtar i Sloboden Pechat për të ndihmuar objektet që do të na mundësojnë të ofrojmë informacion afatgjatë dhe cilësor dhe Së bashku të sigurojmë një zë të lirë dhe të pavarur që do të jetë GJITHMONË NË ANËN E POPULLIT.

MBËSHTETNI NJË SHTYP TË LIRË.
ME SHUME FILLESTARE 60 DENARË

Video e ditës