Ben Affleck pranoi se si është jeta me Jennifer Lopez: Do t'ju tregoj gjithashtu pse dukem gjithmonë i zemëruar...

Foto: EPA-EFE / ETTORE FERRARI

Aktori i Hollivudit Ben Affleck (51) zbuloi pse ai duket i zemëruar ose i ashpër kur fotografohet. Affleck është i njohur për një pamje të ashpër kur fotografohet dhe shumë besojnë se ai është vazhdimisht i pakënaqur.

Ben Affleck në intervistën e tij të fundit që ka dhënë për emisionin humoristik “Zemër për Zemër”, ka pasur shumë për të thënë për bashkëshorten e tij, divën latine. Jennifer Lopez. Affleck tregoi se si është jeta e tij tani pasi ylli botëror J-Lo është gruaja e tij.

Ai foli për luftën e tij për të pranuar popullaritetin e jashtëzakonshëm të gruas së tij.

Dyshja e famshme raportohet se ka probleme martesore dhe përflitet se do të divorcohen. Beni nuk foli për këtë, por zbuloi se pasi ishte me Jennifer dhe familjen e saj në Times Square, kuptoi përmasat e famës së saj.

– Dolëm nga makina, po shkonim në një shfaqje dhe i thashë: “Do të vonohemi, duhet të ecim një bllok e gjysmë”. Jennifer tha: "Mirë", kujtoi Affleck për anekdotën kur kuptoi se sa e famshme ishte në të vërtetë gruaja e tij.

– Mendova: “O Zot”. Një grua filloi të vraponte dhe të filmonte. Dukej sikur qindra njerëz po bërtisnin... - shtoi Affleck, raporton britanikja "Pasqyrë".

Me ta ishin të gjithë fëmijët e tyre - Violet, Seraphina dhe Samuel, të cilat Affleck i ka me ish-gruan e tij Jennifer Garner, si dhe binjakët Max dhe Emma, ​​të cilat Lopez i ka me ish-burrin e tij Marc Anthony. Edhe pse ai vetë është një yll botëror, Affleck nuk dëshiron kaq shumë vëmendje nga publiku.

– Jam pak i turpshëm. Nuk më pëlqen shumë vëmendja. Ndrojtja ime është arsyeja pse njerëzit më shikojnë dhe mendojnë: "Pse ky djalë është gjithmonë i zemëruar?". Sepse dikush ma drejtoi kamerën në fytyrë dhe unë duhet ta pranoj këtë - shpjegoi Affleck, i cili kohët e fundit u kritikua se gjithmonë dukej i zemëruar dhe i mërzitur në foto.

Ai shtoi se çështja intensifikohet kur ai fotografohet me fëmijët e tij.

– Në fakt, ajo që do të doja të bëja është shumë më e keqe sesa thjesht të të shikoj kështu. Nuk kam asgjë kundër, ju mund të më bëni foto në një klub ose në një premierë, me gruan time, nuk më intereson... Por me fëmijët është një çështje tjetër - shpjegoi Affleck.

JLo me rregulla të çuditshme për punonjësit: "Ajo nuk i lë ta shikojnë në sy dhe sillet si një divë e llastuar"

FOTO | Një detaj ra në sy: Jennifer Lopez dhe Ben Affleck shihen bashkë pas thashethemeve për divorc

FOTO | Ben Affleck në një shëtitje pa JLo: Aktori u përpoq të tregonte një detaj të rëndësishëm për paparacët

 

I dashur lexues,

Qasja jonë në përmbajtjen e internetit është falas, sepse ne besojmë në barazinë në informacion, pavarësisht nëse dikush mund të paguajë apo jo. Prandaj, për të vazhduar punën tonë, kërkojmë mbështetjen e komunitetit tonë të lexuesve duke e mbështetur financiarisht Shtypin e Lirë. Bëhuni anëtar i Sloboden Pechat për të ndihmuar objektet që do të na mundësojnë të ofrojmë informacion afatgjatë dhe cilësor dhe Së bashku të sigurojmë një zë të lirë dhe të pavarur që do të jetë GJITHMONË NË ANËN E POPULLIT.

MBËSHTETNI NJË SHTYP TË LIRË.
ME SHUME FILLESTARE 60 DENARË

Video e ditës