Arsovska: Fillon procedura për ndërtimin e Luna Parkut, do të sigurohen rekuizita dhe do të pastrohet fusha

Foto: Danela Arsovska / Facebook

Janë siguruar të gjitha dokumentet dhe do të nisë procedura për sigurimin e një numri shtesë rekuizitash për Luna Parkun e ri, do të pastrohet toka, do të vendosen piedestalet dhe gjithçka që duhet të sigurohet si infrastrukturë për paramontimin e do të ndërtohen rekuizitat. Kështu tha kryetarja Danela Arsovska, e cila njoftoi se po fillon procedura për ndërtimin e Luna Parkut të shumëpritur.

Arsovska theksoi se në kompleks nuk do të ketë objekte dhe objekte të tjera, përveç asaj që është e nevojshme për funksionimin e Luna Parkut, siç janë biletat, rekuizitat që duhet të vendosen aty dhe përmbajtjet tjera që janë të nevojshme për vetë banorët.

I dashur lexues,

Qasja jonë në përmbajtjen e internetit është falas, sepse ne besojmë në barazinë në informacion, pavarësisht nëse dikush mund të paguajë apo jo. Prandaj, për të vazhduar punën tonë, kërkojmë mbështetjen e komunitetit tonë të lexuesve duke e mbështetur financiarisht Shtypin e Lirë. Bëhuni anëtar i Sloboden Pechat për të ndihmuar objektet që do të na mundësojnë të ofrojmë informacion afatgjatë dhe cilësor dhe Së bashku të sigurojmë një zë të lirë dhe të pavarur që do të jetë GJITHMONË NË ANËN E POPULLIT.

MBËSHTETNI NJË SHTYP TË LIRË.
ME SHUME FILLESTARE 60 DENARË

Video e ditës