Shqiptar i plagosur nga rryma në Tetovë

Foto: EPA-EFE / GEORGI LICOVSKI

Dje në SVR Tetovë nga Spitali klinik “Tetova” është raportuar se S.H.(40) nga R. Shqipëria me dëmtime nga goditja elektrike.

Siç informon MPB-ja, personi ka pësuar lëndime nga goditja elektrike gjatë kryerjes së punëve ndërtimore në fshatin Leshok të Tetovës.

Nga MPB bëjnë me dije se është kryer inspektim nga ekipi i MPB-së së Tetovës dhe është njoftuar Inspektori i Punës.

I dashur lexues,

Qasja jonë në përmbajtjen e internetit është falas, sepse ne besojmë në barazinë në informacion, pavarësisht nëse dikush mund të paguajë apo jo. Prandaj, për të vazhduar punën tonë, kërkojmë mbështetjen e komunitetit tonë të lexuesve duke e mbështetur financiarisht Shtypin e Lirë. Bëhuni anëtar i Sloboden Pechat për të ndihmuar objektet që do të na mundësojnë të ofrojmë informacion afatgjatë dhe cilësor dhe Së bashku të sigurojmë një zë të lirë dhe të pavarur që do të jetë GJITHMONË NË ANËN E POPULLIT.

MBËSHTETNI NJË SHTYP TË LIRË.
ME SHUME FILLESTARE 60 DENARË

Video e ditës