Adele: Nuk kam qenë kurrë kaq e dashuruar, dua më shumë fëmijë. Unë jam një shtëpiake dhe një matriark

adel
Adele / Foto: Printscreen / Instagram

Këngëtarja britanike Adele në një intervistë me "ELLE në Mbretërinë e Bashkuar“ foli për marrëdhënien e saj me të dashurin, agjentin sportiv amerikan Pali i pasur.

34-vjeçarja Adele dhe 40-vjeçari Rich u takuan disa vite më parë në një festë dhe u shfaqën për herë të parë në publik një vit më parë në një ndeshje basketbolli. Që atëherë ata janë parë së bashku në shumë ndeshje në disa raste.

“Nuk kam qenë kurrë kaq e dashuruar. “Jam e fiksuar pas tij”, tha Adele.

 

Shiko këtë post në Instagram

 

Një postim i shpërndarë nga Adele (@adele)

Këngëtarja ka treguar se dëshira e saj është të ketë më shumë fëmijë.

“Patjetër që dua më shumë fëmijë. “Unë jam amvisë dhe matriarke dhe jeta e qëndrueshme më ndihmon në muzikë”, tha ajo.

 

Shiko këtë post në Instagram

 

Një postim i shpërndarë nga Adele (@adele)

Por këto gjëra do të duhet të presin, sepse fillimisht ai duhet të performojë në Las Vegas, një performancë të cilën e anuloi në janar, kur një natë para shfaqjes së planifikuar, postoi një video përlotur në profilin e tij zyrtar në Instagram se koncerti do të shtyhej. .

“Ishte momenti më i keq i karrierës sime,” pranoi ajo. “Isha shumë i emocionuar për këto shfaqje. Ishte e tmerrshme”, shtoi ylli. "Thjesht nuk kishte shpirt në të gjitha." Skena nuk ishte vendosur mirë. Ajo ishte shumë e shkëputur nga unë dhe grupi im dhe çdo gjëje i mungonte intimiteti”, shtoi ajo.

 

Shiko këtë post në Instagram

 

Një postim i shpërndarë nga Adele (@adele)

Jonathan Deakins, e cila ka qenë menaxherja e saj që kur ishte 18 vjeç, thotë se Adele është e gjitha për origjinalitetin.

“Nëse ajo do të kishte dalë dhe do të kishte dhënë një performancë me të cilën nuk ishte e kënaqur, do të ishte një mashtrim për fansat”, tha ai.

 

Shiko këtë post në Instagram

 

Një postim i shpërndarë nga Adele (@adele)

Adele dhe Rich së fundmi kanë udhëtuar drejt Italisë dhe janë nisur drejt ishullit të Sardenjës dhe nuk i kanë shpëtuar paparacëve vendas. Në intervistë ajo theksoi se kishte kohë që donte të shkonte atje, por e dinte që aty mund të kishte shumë paparac, dhe Rich ishte ai që e inkurajoi të udhëtonte ku të donte.

“Ai më tha: “A do ta lejoje këtë të të ndalojë të shkosh në vendin ku dëshiron të shkosh më shumë me pushime?...Për një foto, cila është më e keqja që mund të ndodhë”, tha Adele duke qeshur.

 

Shiko këtë post në Instagram

 

Një postim i shpërndarë nga Adele (@adele)

Video e ditës