Atsa Lucas ka pësuar një aksident me makinë, me të ka qenë edhe vajza e tij Viktoria

Aca Lucas / Foto: Instagram/Aca Lucas

Këngëtarja serbe Aleksandar Vuksanoviç, i njohur si Aca Lucas, ka ndodhur sot një aksident trafiku në afërsi të aeroportit “Nikola Tesla” në Beograd.

Si cfare mësojnë mediat serbe, këngëtarja në momentin e aksidentit nuk drejtonte veturën Mercedes.

Përfaqësuesi i tij për marrëdhëniet me publikun doli dhe ndau detajet e incidentit fatkeq. Gjegjësisht, këngëtari është nisur nga aeroporti për në shtëpinë e tij dhe një shofer tjetër e ka goditur. Me të ishte edhe vajza e tij 12-vjeçare Victoria, i cili fatmirësisht është në gjendje të mirë.

Aca Lucas me vajzën Victoria / Foto: Instagram/Aca Lucas

Bëhet fjalë vetëm për dëme të mëdha materiale.

“Falë Zotit, të gjithë janë mirë – Atsa, fëmija dhe shoferi i makinës. Një shofer tjetër u përplas me ta dhe i goditi. Atsa po kthehej nga Amsterdami, nga një shfaqje atje dhe aksidenti ndodhi 200 metra larg aeroportit. Nuk ka të lënduar, por dëme të shumta materiale. Victoria ishte në makinë. Faleminderit Zotit, fëmija është mirë. Kjo është gjëja më e rëndësishme për Atsa, ju e dini se sa i dobët është ai në të,” ndau ekipi i tij i PR.

I dashur lexues,

Qasja jonë në përmbajtjen e internetit është falas, sepse ne besojmë në barazinë në informacion, pavarësisht nëse dikush mund të paguajë apo jo. Prandaj, për të vazhduar punën tonë, kërkojmë mbështetjen e komunitetit tonë të lexuesve duke e mbështetur financiarisht Shtypin e Lirë. Bëhuni anëtar i Sloboden Pechat për të ndihmuar objektet që do të na mundësojnë të ofrojmë informacion afatgjatë dhe cilësor dhe Së bashku të sigurojmë një zë të lirë dhe të pavarur që do të jetë GJITHMONË NË ANËN E POPULLIT.

MBËSHTETNI NJË SHTYP TË LIRË.
ME SHUME FILLESTARE 60 DENARË

Video e ditës